Ugniagesiai Raudondvario bibliotekoje

Raudondvario bibliotekoje įvyko susitikimas su Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos Kulautuvos padalinio ugniagesių gelbėtojų komanda.

Edukaciją vaikų vasaros užimtumo programos dalyviams vedė jau 28 metus ugniagesiu gelbėtoju dirbantis Svajūnas Šiuša. Vaikai buvo supažindinti su svarbiausiomis taisyklėmis, kaip elgtis nelaimės metu, kaip tinkamai reaguoti į susiklosčiusią pavojingą situaciją, kada ir kur kreiptis pagalbos.

Vaikai buvo išties smalsūs, jiems ypač patiko, kad gelbėtojas ne tik pasidalijo teorinėmis žiniomis, bet ir suteikė galimybę praktiškai susipažinti su ugniagesio profesija. Ugniagesys Svajūnas leido vaikams išbandyti vandens paleidimo sistemą, pasimatuoti gaisro metu dėvimus rūbus ir šalmus. Emocijos liejosi per kraštus!.. Ši patirtis išties išliks didžiulis vasaros įspūdis.