Smagūs sensoriniai skaitymai Vandžiogalos bibliotekoje

Kovo 22 d. į Vandžiogalos biblioteką atskubėjo Kauno rajono Vandžiogalos gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, lydimi mokytojos Ievos Irenos Černiauskienės. Bibliotekoje vyko sensoriniai Erico Carle’o knygelės „Labai alkanas vikšrelis“ skaitymai. Tai nepaprastai graži ir smagi istorija – iš kiaušinėlio išsirita mažas ir be galo alkanas vikšrelis. Jis kremta be atokvėpio įvairiausius skanumynus. Toks alkanas jis ne šiaip sau – vikšrelis ruošiasi tapti nuostabiu drugeliu! Kai perskaitė knygelę, mažieji kūrėjai ėmėsi darbo – gamino savo alkanus vikšrelius iš spalvoto popieriaus. Ši veikla ne tik smagi, įdomi ir įtraukianti, bet ir labai naudinga lavinamąja prasme: skirtingos naudojamos priemonės ir atliekami veiksmai (kirpimas, klijavimas) lavina vaiko smulkiąją motoriką, rankų ir akių koordinaciją, vaizduotę, kūrybingumą, gebėjimą sutelkti dėmesį, pažinti spalvas. Į mokyklą vaikai išskubėjo kupini įspūdžių ir pakilios nuotaikos.

Parengė Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė