Skaitymo skatinimas Užliedžių bibliotekoje

Biblioteka bendradarbiauja su Užliedžių mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo grupėmis ir bendrai vykdo skaitymo veiklas. Bibliotekoje apsilankė Užliedžių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG 2 vaikai su mokytoja Monika Glebiene. Per edukaciją „Atrandu knygą“ kalbėjomės apie burnos higieną ir dantukų priežiūrą. Vaikai turėjo papasakoti, kaip prižiūri savo dantukus, ir parodyti, kaip juos valosi. Vėliau skaitėme Jarvis knygelę „Baisieji Alano dantys“. Tai linksma ir žaisminga istorija apie baisų ir riaumojantį krokodilą, kuris turėjo labai didelę, bet nelabai baisią paslaptį. Galiausiai vaikai iš popieriaus pasigamino krokodilo dantis.

Taip pat Užliedžių bibliotekoje vyko edukacija „Kur gyvena knygos“ su PUG 1, mokytoja Monika Venclauskienė. Pirmiausia su vaikais prisiminėme, kaip reikia elgtis bibliotekoje, kaip susirasti norimą knygelę. Vėliau mokėmės pažinti knygą – įvardyti, kokie yra jos svarbiausi elementai: kur viršelis, kur nurodytas autorius, kur knygos pavadinimas, kur galima rasti aprašymą.

Parengė Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė V. Stancelienė