Sensoriniai skaitymai Zapyškyje

Į spalio mėnesio sensorinius skaitymus pakvietėme vaikučius, lydimus auklėtojų V. Kriaučiūnienės bei L. Tulauskienės, iš Zapyškio lopšelio-darželio „Bitučių“ ir „Drugelių“ grupių. Šviečiant saulutei bibliotekos kiemelyje vyko užsiėmimai pagal A. Sagstrom knygelę „Aukštai ar žemai?“

Vaikai kėlė rankeles, kad saulė aukštai; tūpėme, nes žolytė žemai; lingavome, nes debesėliai plaukia aukštai... Saulutei pasislėpus už debesėlio, akytes dengė rankomis. Lipome aukštai, meškiuko ieškojome lentynoje, kamuolį labai, labai aukštai metėme, o nepamatę lėktuvo aukštai, nenusiminėme, bet nupiešėme jį žemai.

Kreidelėmis sukurti spalvoti piešiniai perteikė puikią šios popietės nuotaiką, tai, ką vaikučiai išgirdo, pamatė, lietė, pajuto.

Parengė vyr. bibliotekininkė S. Petruškevičienė