Sensoriniai skaitymai „Kai supykstu“

Balandžio 3 d. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė Vilkijos lopšelio-darželio ,,Daigelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Šaltinėlis“ ugdytiniams vedė sensorinius skaitymus. Dienos tema – jausmai. Bibliotekininkė supažindino vaikus su autorės Trace Moroney knygele „Kai supykstu“. Skaitydama bibliotekininkė paaiškino vaikams, kokios būna pykčio išraiškos. Darželinukai galėjo paliesti knygelės viršelyje pavaizduotą piktą kiškutį. Vaikai sutartinai ištarė, kad kiškutis labai šiurkštus ir pasišiaušęs. Tai buvo ne tik įdomus kūrinio skaitymas. Knygos herojus Kiškis pamokė, kokius galima daryti kvėpavimo pratimus pykčiui numalšinti. Paskui mažieji piešė savo emocijas. Nuoširdžiai dėkoju lopšelio-darželio „Daigelis“ bendruomenei už šiltą bendradarbiavimą.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė