Sensoriniai skaitymai Domeikavos bibliotekoje

Patirti kvapų magijos susitikome su SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus auklėtiniais ir socialinėmis darbuotojomis Iveta Valentaite-Jankauskienė bei Aliona Klimiene. Pirmiausia susipažinome su Annos Ruhe knygos „Kvapų vaistinė: magija tvyro ore“ veikėjais. Knygoje pasakojama apie trylikametę Liusę ir jos mažąjį broliuką Beną. Vaikai su tėvais neseniai persikraustė į keistą seną vilą. Liusė iškart pastebėjo, kad naujieji namai tarsi kvepia tūkstančiu skirtingų aromatų. Tik iš kur jie sklinda – nežinia. Per be galo įdomią ir užburiančią valandėlę klausydamiesi istorijos bandėme užuosti ir įminti paslaptingus kvapus. Aromatai sklido iš visur, kai kurie buvo pažįstami, kiti mažiau, sunku buvo patikėti, kad visus juos skleidžia augalai. Vaikams ir mums ši magija paliko puikų įspūdį.

Parengė Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Zykutė