Rokų bibliotekos vasario mėnesio veiklos

Bibliotekoje vykdomi Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuoti garsiniai gimtosios kalbos puoselėtojų S. Daukanto, M. Valančiaus, Maironio ir Vydūno eilių skaitymai „Atėjome į Lietuvą ilgam...“ Literatūrinėje-edukacinėje pamokoje, skirtoje Simonui Daukantui, dalyvavo Rokų mokyklos-darželio 4 klasės mokiniai. Garsinių skaitymų popietė „Su Maironio vardu...“ vyko „Rokų gerovės“ senelių namuose.

Sensoriniai skaitymai pagal E. Mieželaičio eiliuotą pasaką „Zuikis puikis“. Kauno miesto lopšelio-darželio „Rokutis“ „Smalsučių“ grupę aplankėme kartu su Kauno rajono viešosios bibliotekos edukatore Brigita Legaudiene.

Vyko garsiniai skaitymai „Atvertus knygą...“ Garsiai skaityti vaikams – nepakeičiamas ugdymo būdas. Sakoma, kad skaitymas balsu gali pakeisti vaiko gyvenimą. Jis ne tik plečia žodyną, moko kalbinės raiškos, bet ir ugdo emocinį intelektą, dėmesį, atmintį, estetinį skonį.

Rokų mokyklos-darželio 1–4 klasės mokiniai aktyviai dalyvavo saugaus interneto savaitės renginiuose.

Bibliotekoje buvo eksponuojama Lietuvos fotomenininkų sąjungos Garbės nario fotografo Jono Strazdausko fotografijos paroda „Žemaitijos rūkai“.

Vasario 27-osios rytas „Rokų gerovės“ namuose prasidėjo įdomia edukacine valandėle „Ebru menas“, kurią pristatė ir supažindino su šio meno istorija Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė.

Žiemos šaškių turnyras buvo skirtas karo niokojamai Ukrainai palaikyti.

Minėdama Vasario 16-osios šventę, biblioteka parengė knygų parodą „Čia Lietuva – čia mano namai“, fotografijų stendą „1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai“, piešinių parodą ,,Mūsų akyse – tu saulės kraštas“ (Prezidento Antano Smetonos gimnazijos 2 kl. mokinių darbai). O Vasario 16-osios išvakarėse Rokų mokykloje-darželyje vyko raiškaus skaitymo konkursas „Mūsų akyse – tu saulės kraštas“.