Protų mūšis Kulautuvos bibliotekoje

Vakar Kulautuvos bibliotekoje įvyko nuotaikingas, daug žinių pareikalavęs protų mūšis „Pasakų pasaulyje“. Jėgas išbandė Kulautuvos pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Ingos Šunauskienės. Šis protų mūšis – tai antroji kūrybinio literatūrinio projekto „Pasakų pasaulyje“ dalis. Pirmoji dalis – vaikų kūrybos pasakos, kurias galite pamatyti eksponuojamas Kulautuvos bibliotekoje. Pasakas vaikai kūrė visą vasario mėnesį.

Bibliotekos vardu tariu nuoširdų AČIŪ visiems dalyvavusiems ir džiaugiuosi, kad penktokai tokie šaunūs bei kūrybingi. Vaikai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais. Nekantriai laukiame naujų susitikimų. Šis projektas skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Parengė Kulautuvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Žukauskienė