Policijos pareigūnai susitiko su Vilkijos gyventojais

Kovo 20 d. Vilkijos miesto bibliotekoje gyventojai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnais Linu Rudžiu ir Živile Liutkeviče. Susitikimo metu pareigūnai informavo gyventojus, kaip saugiai naudotis pirkimo ir pardavimo paslaugomis internete, kaip netapti sukčiavimo auka elektroninėje erdvėje, pasakojo apie pavojus, tykančius tų, kurie ieško lengvo uždarbio internete. Pristatyti galimo sukčiavimo pavyzdžiai – garso įrašai, primenantys gyventojams būti budriems ir nepakliūti į sukčių pinkles. Pareigūnai dalijo patarimus, kaip apsaugoti savo butą ar privatų namą ir jame esantį turtą, kaip išvengti vagysčių, kokias taikyti būsto apsaugos priemones, skirtas vagysčių prevencijai. Taip pat diskutuota apie saugių kaimynysčių kūrimą, apie jau įsikūrusių atsakingų asmenų darbą. Susitikime dalyvavo ir Padauguvos bibliotekininkė Regina Jarienė su skaitytojais.

Parengė Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė