Poezijos kupinas šeštadienis Vilkijoje

Balandžio 1 dieną, šeštadienį, Vilkijos bibliotekos skaitytojai bei lankytojai buvo kviečiami į Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos, Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ ir Kultūros, meno ir mokslo asociacijos „Kūrėjų menė“ nario, 6 poezijos knygų autoriaus, 2 almanachų sudarytojo, poeto Gintaro Karlausko poezijos popietę „Minčių atspindžiai“.

Muzikiniu kūriniu renginį pradėjo Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokinė bei Vilkijos bibliotekos skaitytoja Jorė Lukšaitė. Renginį moderavo bibliotekininkė Liucija Karosaitė. Susipažinome su Gintaro Karlausko asmenybe, veiklos pobūdžiu bei darbais. Poetas mielai skaitė savo eiles, skirtas suaugusiesiems ir vaikams. Labai įdomu buvo susipažinti su mįslių poezija. Fleitos muzika, skambanti pakaitomis su poezija, užbūrė ir pakylėjo nuo kasdienybės. Renginio pabaigoje galima buvo įsigyti knygų su autoriaus autografu.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Liucija Karosaitė