Pirmokų apsilankymas Šlienavos bibliotekoje

Šiandien bibliotekoje apsilankė pirmokėliai – mieli mokinukai su šaunia mokytoja Ina ir mokyklos bibliotekininke Jurgita. Smagu, kai vaikus viskas bibliotekoje domina, viską nori pamatyti ir pačiupinėti. O knygučių daugybė... Ir viena už kitą gražesnė, įdomesnė... Pakilnojome sunkiausią bibliotekoje esančią knygą ir pasidžiaugėme pačia mažiausia knygute-nykštuke. O kur dar grojančios, interaktyvios knygutės! Bibliotekininkė parinko skaityti O. Lallemand knygą „Vilkas keičia spalvą“. Tai pamokanti knyga, kurios tema – priimk save tokį, koks esi. Skaitymo metu vaikai dėvėjo iš anksto paruoštas vilko kaukes. Kiekvieną dieną vilkas norėjo būti vis kitos spalvos, bet galų gale padarė išvadą, kad gražiausias jis yra pilkas, vadinasi, toks, koks gimė.

Bibliotekininkė pakvietė vaikus tapti bibliotekos skaitytojais. Kai kurie pirmokai jau skaito Šlienavos bibliotekoje, o du iš jų netgi įveikė vasaros skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“, gavo diplomus ir magnetinius knygų skirtukus. Manau, kitą vasarą bus dar daugiau dalyvių vasaros skaitymo iššūkyje.

Esu dėkinga visiems už apsilankymą bibliotekoje! Iki kitų susitikimų!

Parengė Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Grušienė