Pažinkime šiandienos kūrėjus: Ramunė Savickytė

Kovo 14 d. Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkės Jolanta ir Liucija kartu su dailininke, keramike, vaikų literatūros rašytoja Ramune Savickyte lankėsi Vilkijos gimnazijoje. Šis susitikimas yra Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuoto garsinių skaitymų ir edukacijų ciklo „Pažinkime šiandienos kūrėjus“ dalis.

Gimnazijoje pabendravome nuoširdžiai, jaukiai ir šiltai. Susitikime autorė skaitė savo kūrinių ištraukas, piešė knygos veikėjus, atsakė į smalsuolių klausimus. Kiekvienas dalyvis dovanų gavo spalvinimo knygelę su autorės autografu, o klasės – knygų komplektus. R. Savickytė labai šiltai bendravo su mokiniais, vaikai atsisveikino kupini gerų emocijų.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė