Pavasaris Domeikavos bibliotekoje

Nepabūgę vėjuoto ryto, į biblioteką atkeliavo 1 klasės moksleiviai su mokytoja Elena Žukauskiene. Pavasaris prasideda naujų knygų skaitymu, jos tokios įdomios... Visi drauge klausėmės Ramunės Savickytės knygelės „Adelės dienoraštis“ garsinių skaitymų, vaikai patys paskaitė dienoraščio ištraukas apie pavasarį, papasakojo apie sugrįžtančius pavasario šauklius.

Vaikams pasiūlėme sudalyvauti inkilų kėlimo akcijoje, todėl susibūrę prie bendro stalo piešėme margaspalvius paukštelius. Buvo įdomu ieškoti ir atrasti spalvas, vaikų fantazija ir margas plunksnų pasaulis mus tikrai nustebino. Su šiomis nuotaikingomis spalvomis ir gera nuotaika apgyvendinome paukštelius inkiluose, kuriuos visi kartu iškėlėme parke prie bibiliotekos. Dėkojame visiems pagalbininkams, prisidėjusiems prie gražios iniciatyvos.

Parengė Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkės A. Zykutė ir D. Launikaitytė