Pašnekesiai Lapių bibliotekoje

Siekdama populiarinti bibliotekos veiklą ir įtraukti daugiau žmonių į miestelio kultūrinį gyvenimą, jau antri metai organizuoju renginių ciklą „Pašnekesiai bibliotekoje“. Į biblioteką pokalbio kviečiu įdomius Lapėse gyvenančius žmones. Štai keletas vykusių susitikimų.

• „Žodžių, surašytų į knygą, laiko bangos nenuplaus...“ Susitikimas su Lapėse gyvenančia vertėja ir poete G. Nemuniene. Pasaulinei poezijos dienai.

• „Apie Lapių bibliotekos ištakas“ – susitikimas su buvusia bibliotekininke I. Mockevičiene. Nacionalinei bibliotekų savaitei.

• „Kur upė Šyša teka...“ – Roko Flicko knygos aptarimas, susitikimas su iš Klaipėdos krašto kilusiais Lapių gyventojais. Renginys, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos100-mečiui.

• „Apie Žolinių tradicijas ir vaistinguosius augalus“ – susitikimas su žolininke I. Šalkauskiene. Lietuvos regionų metams paminėti.

• „Pasaulio tautų teisuolių atmintis“ – susitikimas su organizacijos Pasaulio tautų teisuolių ainiai nare Viktorija Simokaitiene. Seimo paskelbtai atmintinai datai – Pasaulio tautų teisuolės Onos Šimaitės 130-osioms gimimo metinėms paminėti.

Pakviesti žmonės džiaugiasi parodytu dėmesiu, tampa bibliotekos skaitytojais, renginių dalyviais. Lapėse gyvena daug įdomių žmonių, taigi ir susitikimų bus dar ne vienas.

Lapių padalinio vyr. bibliotekininkė Lina Brazaitienė