„Paslaptingas piratų ir jūrų pasaulis“ Karmėlavos bibliotekoje

Karmėlavos bibliotekoje visą mėnesį mažuosius skaitytojus džiugins interaktyvi instaliacija „Paslaptingas piratų ir jūrų pasaulis“, kurią parengė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailininkė Dainora Minkevičiūtė.

Pirmieji į biblioteką atskubėjo Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos priešmokyklinio ugdymo vaikų grupė su mokytoja S. Minkuviene. Mažuosius bibliotekos lankytojus viliojo stebuklingas piratų pasaulis: piratų lobio skrynia, pilna piratų aukso, laivo vėliava, jūros gėrybės, kurias piratai iškėlė iš jūros dugno... Ir dar daug kitų įdomių daiktų.

Apie stebuklingą ir paslaptingą jūrų pasaulį pasakojo pati laivo kapitonė Dainora. Bet... vieną iš mokinių pagrobė piratai. Sėkmingai įveikę visas užduotis, draugai jį išlaisvino. Vaikai turėjo pereiti virve, surasti paslėptas nuorodas ir sudėlioti dėlionę. Pastaroji ir buvo tas paslaptingas raktas, padedantis išlaisvinti draugą. Skaitėme knygelę „10 piratų“ – puikią priemonę vaikams išmokti skaičiuoti.

Ačiū mažiesiems smalsučiams, kurie dar ilgai nenorėjo atsisveikinti su kapitone Dainora. „Paslaptingas piratų ir jūrų pasaulis“ dar visą mėnesį kvies vaikus apsilankyti bibliotekoje.

Parengė Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Jankauskienė