Nauji draugai Neveronių bibliotekoje

Vasara tuoj nusineš visus įspūdžius ir vėl mažieji grįš į mokyklos suolus. Bet tie, kurie lankė paskutinės bibliotekos organizuojamų užimtumo veiklų savaitės veiklas, turės ką papasakoti klasės draugams ir mokytojoms.

Nestigo kūrybiškumo ir gerų emocijų, bet visiems atrodė, kad laikas per greitai praeina: vos spėjame įsijausti, o jau namo.

Pirmadienį pabuvome batsiuviais: išmokome pasidaryti batuką ir susiverti raištelius. Skaitėme Šarlio Pero pasaką „Batuotas katinas“. Antradienį vėl pasinėrėme į piešimo pasaulį – akvareliniais pieštukais ir žymekliais kūrėme spalvingus piešinukus. Paskutinę dieną vainikavo laisvalaikio renginių organizatoriaus Žygimanto Juškos burbulų šou.

Ko išmokome šią savaitę?

* Užmegzti ryšius su skirtingo amžiaus vaikais.

* Kiekvieną kūrybinę užduotį atlikti iki galo.

* Dalytis su kitais.

* Gerbti bibliotekininkę.

* Nerodyti blogos nuotaikos.

Ką sužinojome?

* Kad augalai gali skleisti labai skirtingus kvapus, pagal kuriuos jie ir atpažįstami.

* Kas yra Brailio raštas, kas ir kodėl jį sukūrė.

* Kas yra aukojimas ir kodėl jis toks svarbus.

* Batų atsiradimo istoriją.

* Kaip skaičiuojami medžių metai.

Visų veiklų nesurašysi, bet vaikai pasisėmė daug naujų žinių, įgavo įvairios patirties.

Parengė Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Gr. Grybienė