2022-ųjų vasara Užliedžių bibliotekoje

Birželio ir liepos mėnesiais bibliotekoje vyko vaikų vasaros užimtumo veiklos. Kadangi lauke parke karaliavo uodai, daugiausia laiko praleidome bibliotekoje. Vaikai kūrė įvairius darbelius, piešė, skaitė knygas ir žaidė. Labiausiai jiems patiko žaidimas „Sugedęs telefonas“, juo užbaigdavome kiekvienos dienos veiklas.

Rugpjūčio 17–23 d. bibliotekoje vyko stovykla „Pojūčių laboratorija“, kurią finansavo Kauno rajono savivaldybė. Pirmą dieną susipažinome, susikūrėme taisykles, piešėme ir žaidėme. Kitą dieną žaidėme edukacinius žaidimus „Kaip aš jaučiuosi“ ir „Linksmasis krepšinis“, gaminome „Kirmėlytes“. Trečioji stovyklos diena: žaidimai lauke; darbeliai panaudojant lauko augalus, o daugiausia dėmesio sulaukė užsiėmimas su 3D rašikliais. Stovyklos metu taip skaitėme knygas ir žiūrėjome filmukus.

Paskutinę dieną biblioteką papildė Sitkūnų filialo vaikai su vyr. bibliotekininke Živile. Vaikai dalyvavo kūrybinėje edukacijoje „Pasigamink skudutį“, vedamoje Kauno miesto muziejaus edukatoriaus Jokūbo. Stovyklos programą baigė vaišės ir atminimo dovanėlės stovyklautojams.

Parengė vyr. bibliotekininkė V. Stancelienė