Moldavės R. Morari tapybos darbų paroda „Rudens spalvos“

Vilkijos miesto bibliotekoje eksponuojama Moldavijos pilietės Rodicos Morari tapybos darbų paroda. Rodica Morari gimė 1990 m. Moldavijos respublikoje, šiuo metu gyvena Lietuvoje, Kačerginės miestelyje. Nuo mažens ją domino įvairaus meno kryptys. Dailininkė įkalbėjo savo tėvelius leisti ją mokytis meno mokykloje. Taip ir prasidėjo karjera meno pasaulyje.

Vėliau Rodica įstojo studijuoti į Kišiniovo J. Crengos universiteto Meno ir dizaino fakultetą, o baigusi mokslus realizavo save įvairiose meno kryptyse – piešė abstrakcijas, peizažus, portretus, išbandė papjė mašė techniką lėlėms ir interjero detalėms kurti. Tai menininkę dar labiau įkvėpė tobulėti.

Kūryba Rodicai Morari kelia daug emocijų. Anot darbų autorės, tai jos pasaulis, jos žvilgsnis į gyvenimo prasmę: „Visa tai man liejasi iš vidaus, iš širdies.“ Lietuva sužavėjo moterį nepakartojama gamta – miškais, ežerais, upėmis. Šį emocinį peną dailininkė išlieja ant baltos drobės.

Rodicos Morari kūriniai jau puikuojasi žmonių namuose Europos valstybėse – Anglijoje, Vokietijoje, Italijoje, Rumunijoje, taip pat JAV. Šios menininkės darbus galite lankyti bibliotekoje visą lapkričio mėnesį.

Parengė Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė