Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjome Liučiūnuose

Kovo 10 dieną, bendradarbiaujant kartu su Liučiūnų laisvalaikio sale, vyko šventinis renginys „Tėvynė mano – Lietuva“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.  Šventėje dalyvavo Čekiškės seniūnas Mečislovas Zavedskas, dailininkė Simona Juškevičiūtė, kurios tapybos darbų paroda „Auksinė energija“ puošė Liučiūnų laisvalaikio salės erdves. Dailininkės tapybą pristatė filosofijos magistrė, bendruomenės „Kauno Veršva“ pirmininkė Stasė Mickutė. Bibliotekininkė Greta Demenienė pakvietė dalyvius dalyvauti viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą?“. Žaidėjai prisiminė, pasitikrino, įtvirtino istorijos žinias ir valstybingumui svarbias datas. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Muzikinės valandėlės metu skambėjo fortepijono muzikos garsai – grojo Kauno rajono Garliavos meno mokyklos mokinė Gabija Jaremičiūtė. Nuostabias dainas dovanojo moterų vokalinis ansamblis „Griežlė“. Vedini didelio ryžto, tikėjimo šiandien gyvename čia – laisvoje Lietuvoje. Didžiuokimės savo šalimi ir jos gyventojais, nes esame šiandienos ir rytdienos kūrėjai!

Parengė Liučiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Greta Demenienė