Kūrybinės dirbtuvės Vilkijoje

Vieną kovo mėnesio popietę Vilkijos miesto bibliotekos vyr. bibliotekininkė Liucija pakvietė bibliotekos lankytojus susitikti su dviem nuostabiomis rašytojomis – Jolanta Vilkevičiūte bei Asta Jolanta Miškinyte. Renginys buvo skirtas tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Autorės maloniai papasakojo apie save ir kaip jos pradėjo rašyti, iš kur kyla idėjų naujoms knygoms ir ką į jas sudeda, kaip įvairių žmonių gyvenimo detalės bei nuotykiai įsikuria knygų puslapiuose ir dar begalę kitų dalykų... Rašytojos pristatė savo išleistas knygas: J. Vilkevičiūtė – „Mirtis tarp žvaigždžių“, „Žmogžudystė pagal fengšui“, A. J. Miškinytė – „Bitlas, Ana Orka ir aš“ bei „Kasios K. asmeninis gyvenimas“... Paskui vyko kūrybinės dirbtuvės „Kaip parašyti knygą“: 2 valandos pašnekesių apie knygos rašymą ir apgalvotas knygos „Gamtos klaida“ planas. Rankraščiai numatomi po metų. Nepajutome, kaip akimirksniu prabėgo laikas, – taip įdomu buvo. Pokalbius buvo galima tęsti iki ryto. Bendravome prie kavos puodelio ir gabalėlio pyrago... Be galo malonus susitikimas po metų pertraukos.

Parengė vyr. bibliotekininkė Liucija Karosaitė