Kulautuvos bibliotekoje – pažintis su Gedimino laiškais

Žiemiškai snieguotą pavasario rytą Kulautuvos bibliotekoje įvyko garsiniai skaitymai ir edukacija „Gedimino laiškai“, kurioje dalyvavo Kulautuvos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai, lydimi nuostabios auklėtojos Astos Lipkevičienės ir atsakingos bei rūpestingos pedagogės Virginijos Petrauskienės. Reikia pasidžiaugti: Astos ugdytiniai – ne tik išradingi bei kūrybingi vaikai, bet ir be galo drausmingi jaunuoliai.

Edukacijos metu vaikai buvo supažindinti su Lietuvos kunigaikščio Gedimino laiškų bei Vilniaus vardo paminėjimo istorija. O atlikdami kūrybinę užduotį mokiniai pademonstravo kruopštumą bei išmonę – kiekvienas parašė po laišką, naudodami plunksnakotį ir tušą. Bibliotekos vardu dėkoju vaikams ir juos palydėjusioms mokytojoms už puikiai praleistą rytmetį, be galo lauksiu kitų susitikimų!

Parengė Kulautuvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Žukauskienė