Kovo mėnesio veiklos Vandžiogalos bibliotekoje

• Tarptautinės moters dienos proga Vandžiogalos bibliotekoje vyko edukacija „Dovana mamai“. Su vaikais gaminome krepšelius mamai pasveikinti.

• Vandžiogalos bibliotekoje vyko sensoriniai skaitymai, kuriuose dalyvavo Kauno rajono Vandžiogalos gimnazijos piešmokyklinės ugdymo grupės vaikučiai ir jų mokytoja Virginija Skukauskienė. Skaitymų metu mažieji klausėsi istorijos iš Debi Gliori knygos „Vilke, kiek dabar valandų“, taip pat atliko įvairias užduotis. Šis užsiėmimas padėjo vaikams pažinti laikrodį, sutelkti dėmesį, lavinti kūrybiškumą, smulkiąją motoriką, lytėjimo bei klausos įgūdžius.

• Nacionalinis diktantas – tai tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Šiais metais skambėjo rašytojos Agnės Žagrakalytės tekstas „Invazinė rūšis“, rašėme ir mes bibliotekoje.

• Kovo 22 d. bibliotekoje vyko 3D rašiklių velykinė edukacija. Vaikai piešė margučius, kuriais papuoš savo namus. Dalyviai gali didžiuotis savo kūriniais, nes į kiekvieną darbelį sudėjo daug darbo, išmonės ir šilumos.

• Kovo 28 d. biblioteka prisipildė jaukaus vaikų šurmulio. Dalyvauti sensorinių skaitymų edukaciniame užsiėmime pagal Eduardo Mieželaičio knygelę „Zuikis Puikis“ atskubėjo Vandžiogalos gimnazijos 1 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Laimos Bankuvienės.

• Suaugusieji dalyvavo Medijų ir informacinio raštingumo mokymuose.

• Bibliotekoje vyko kompiuterinių žaidimų popietės moksleiviams.

Parengė Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė