Kovo mėnesio veiklos Sitkūnų bibliotekoje

Kovo 8 d. Sitkūnų bibliotekoje vaikų būrelio „Kūrybinė popietė“ metu gaminome paukščiuką iš antrinių žaliavų. Edukacija skirta 40-ies paukščių dienai paminėti. Vyresni dalyviai padėjo paruošti priemones iš antrinių žaliavų, o jaunesnieji pagamino po paukštelį su tikromis paukščių plunksnomis.

Kovo 12 d. Sitkūnų bibliotekoje dar viena skaitytoja tapo garsinių knygų klausytoja ir dalyvaujant Lietuvos audiosensorinės bibliotekos atstovei Gintarei Navakauskaitei pasirašė grotuvėlio nuomos sutartį. Skaitytojos išsirinktas garsines knygas įrašė Sitkūnų bibliotekininkė.

Kovo 26 d. susitikome su Sitkūnų darželio ugdytiniais – mažaisiais „Boružiukais“. Į Biblioteką jie atėjo lydimi auklėtojos Sigutės ir auklėtojos padėjėjos Laimutės. Čia pasigrožėjo bibliotekoje eksponuojama Babtų gimnazijos 3b klasės mokinių darbelių paroda „Plėšikas Hocenplocas“ (Mokytoja Ieva Čypienė); dalyvavo sensoriniuose skaitymuose (Davide Cali, Marco Soma „Laimės prekeivis“ ir patyrinėję tikromis paukščio plunksnomis dekoruotą „Laimės stiklainėlį“ pasigamino po spalvotą paukštelį iš antrinių žaliavų; artėjančių šv. Velykų proga skaitėme Z. Gaižauskaitės knygelės „Pavasaris su margučiais“ eilėraštukus ir pasigaminome po margutį iš antrinių žaliavų.

Kovo 28 d. per meninio taškavimo edukaciją suaugusiesiems darydami darbelius klausėme informacinių filmukų „Pažink medijas su Klaudija“, aptarėme, kuo dažysime kiaušinius namuose, ir pasigaminome po gražų darbelį: kas knygų skirtuką, kas paveiksliuką. Ir, kaip visuomet, kūrybingai leidome laisvalaikį bibliotekoje.

Parengė Sitkūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Maceikienė