Kovo mėnesio veiklos Rokų bibliotekoje

2024 04 06

Kovo mėnesio veiklos Rokų bibliotekoje
  • Velykos – didžiausia ir linksmiausia pavasario šventė. Tad reikia tinkamai pasiruošti. Bibliotekoje vyko edukacijos „Margučiai spalvų žaisme“, „Margučių marginimas vašku“, „Iš praeities atėjęs karpymo menas – bibliotekoje“. „Rokų gerovės“ senelių namuose – edukacija „Rokų gerovėje“ velykinės nuotaikos“. Kūrybinės dirbtuvėlės „Velykiniai kabučiai“.

• Sensoriniai skaitymai pagal M. Campanellos pasakojimą „Peliuko Luko prasimanymai“; sensoriniai skaitymai pagal eiliuotą E. Mieželaičio pasaką „Zuikis puikis“; garsiniai skaitymai Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Poezijos rytmetys „Lakštingala negali nečiulbėti“ – kartu su „Rokų gerovės“ gyventojais trečiadienio rytmetį keliavome poetės Salomėjos Neries keliais.

• Rytmetys ir paroda „Jie nešė lietuvišką žodį“, skirta Kovo 16-ajai – Knygnešio dienai. Ši diena svarbi kiekvienam lietuviui, kadangi pagerbiami knygnešiai, spaudos draudimo metais platinę lietuviškas knygas.

• Stalo, kompiuterinių žaidimų popietės.

• Piešinių paroda „Pažadinkim žemę spalvotais žiedais“.