Kovo mėnesio veiklos Neveronių bibliotekoje

Kovo 15 d. knygnešio dienos paminėjimą pradėjome su Neveronių gimnazijos ketvirtokais (auklėtojos Violeta Gelažnikienė ir Irena Černiauskienė), talkininkaujant mokyklos bibliotekininkei Daivai Paškevičienei, mokiniai išgirdo knygnešystės istoriją, klausėsi ištraukos iš Juozo Kundroto knygos „Knygnešių šventa gadynė“, atliko žodžių atminties užduotį ir žiūrėjo filmą ,,Knygnešio byla“. Ačiū mokytojoms ir kolegei už bendrą prasmingą renginį, skirtą mokinių žinioms pagerinti ir skaitymui skatinti.

Kovo 15 d. antrasis knygnešio dienos paminėjimas vyko su Neveronių gimnazijos trečių klasių mokiniais (auklėtojos Jurgita Bartaševičienė ir Indrė Rauleckienė), renginį organizavo Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Gražina Grybienė. Mokiniai susipažino su šio unikalaus reiškinio istorija ir faktais, klausėsi skaitomos ištraukos apie pavojingą knygnešių veiklą, atliko užduotį ir patys pristatė draugams savo perskaitytas knygeles.

Kovo 5 d. paslaptingasis Grufas apsilankė Neveronių lopšelyje-darželyje, „Žemuogėlių“ grupėje. Kartu su auklėtoja Karolina vaikučiams sukūrėme sensorinių skaitymų popietę apie mažąjį peliuką ir jo išgalvotą draugą Grufą pagal Julios Donaldson ir Axelio Schefflerio knygelę ,,Grufas“.

Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Gražina Grybienė