Kodėl verta domėtis finansiniu raštingumu

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė svečiavosi pas Kauno rajono Babtų gimnazijos ketvirtokus ir vedė jiems edukaciją finansinio raštingumo tema. Vaikai piešė savus pinigus, taip pat skaitė Jūratės Cvilikienės ir Simono Urbono knygelę „Pinigai ir kiti Gilučių šeimos reikalai“. Klasės mokytojai Dainorai Raudonienei bei mokiniams Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danguolė Barkauskienė įteikė padėką ir mažas dovanėles už aktyvumą bei kūrybingumą bendradarbiaujant su miestelio biblioteka. Buvo išrinkta gražiausia poetės Zitos Gaižauskaitės eilėraščio „Vaikšto mėnuo tarp kalnų“ iliustracija. Spalvinimo knygelę dovanų gavo Tėja Užgolovaitė. Sveikiname ir džiaugiamės.

Parengė Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė