Keramikos darbų paroda Ilgakiemio bibliotekoje

Nuo spalio 19-os dienos Ilgakiemio biblioteką papuošė keramikos darbų paroda „Tuo gyvenu“. Šį sykį savo darbus bibliotekoje eksponuoja keramikė, kraštietė Audronė Ramanauskienė.

Parodoje pristatomi nauji ir senesni, bet labai mieli autorės širdžiai darbai. Menininkė apie save: „Senokai pabaigusi keramikos studijas, gaminu įvairius keramikos dirbinius. Kūryba užima vieną svarbiausių vietų mano pasaulyje. Daugiausia dirbu su baltojo molio mase, glazūromis, pigmentais, tauriaisiais metalais ir kt. Minčių dažniausiai semiuosi iš gamtos, tai – neišsemiami fantazijos klodai. Esu laiminga turėdama galimybę jums parodyti nedidelį savo kūrybos kampelį.“

Kviečiame užsukti į Ilgakiemio biblioteką ir susipažinti su Audronės Ramanauskienės kūrybos darbų paroda „Tuo gyvenu“.

Parengė Ilgakiemio padalinio vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė