„IšŠok“ Rokuose

Kauno choreografijos mokykla ir fotografas Algimantas Barzdžius pristato fotografijų parodą „IšŠok“.

Nuotraukų autorius dalijasi prisiminimais: „Vaikystėje pirmas fotoaparatas, atsidūręs mano rankose, – „Smena“. Man jį padovanojo tėvai, o gal Kalėdų senelis. Anuomet jaučiau, kad fotografija gali būti puikus darbas, menas ir amatas. Į ją ėjau labai kryptingai, nors niekada nefotografavau mokyklai – fotografuodavau klasės draugus. Nuo vaikystės teko daug keliauti su mama. Taip prasidėjo svetimų kraštų, kultūrų pažinimas tuometėje Tarybų Sąjungoje. Ši patirtis sužadino norą keliauti po pasaulį, jį pažinti ir fiksuoti. Visą laiką žinojau, kad noriu fotografuoti.“

Iki balandžio 29 d. paroda eksponuojama keliose erdvėse: Rokų bibliotekoje, Rokų laisvalaikio salėje ir Rokų seniūnijos fojė. Kviečiame apsilankyti!

Parengė Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė