Ilgakiemio bibliotekos veiklos vasario mėnesį

Vasario 3 d. įvyko pirmas Rankdarbių mėgėjų klubo susitikimas bibliotekoje. Susipažinome, aptarėme ateities planus. Nėrėme vąšeliu, darėme nuostabias rožes iš krepinio popieriaus.

Vasario 6 d. bibliotekoje svečiavosi Ilgakiemio mokyklos-darželio mažiausieji ugdytiniai su mokytoja Dovile Žilinskiene. Vaikai klausėsi muzikinės improvizacijos „Mano batai buvo du“, žaidė stalo žaidimus, apžiūrėjo bibliotekos knygų fondą.

Vasario 9 d. bibliotekoje atlikome saugesnio interneto testus „Ar esi saugus internete“.

Vasario 10 d. Ilgakiemio bibliotekoje vėl susibūrus Rankdarbių mėgėjų klubui, tapėme akrilo dažais ant drobių. Aptarėme tolesnius veiklos planus, nutarėme rinktis kiekvieną šeštadienį, ne tik užsiimti rankdarbiais, bet ir skaityti knygas, jas aptarti.

Vasario 14 d. Ilgakiemio mokyklos-darželio ketvirtokai su mokytoja Rasa Gelažauskiene vieną pamoką skyrė skaitymui bibliotekoje. Vaikai skaitė Carlo Collodi „Pinokio nuotykius“. Visi šios klasės mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse „Lietuvos metai“, kurį organizavo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Ilgakiemis alsavo meno ritmu. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailės klubo O. K. nariai dalyvavo Ilgakiemio laisvalaikio salės organizuotame plenere. Dailininkai ir jų palaikymo komanda aplankė bibliotekoje eksponuojamą savo kūrinių parodą „Grafo J. Godlevskio pėdsakais“.

Vasario 24 d., šeštadienis, yra Rankdarbių klubo narių susitikimo diena. Bibliotekoje vyko garsiniai Simono Daukanto knygos „Vertimai ir sekimai“ skaitymai. „Atėjome į Lietuvą ilgam...“ skaitymai yra skirti Lietuvių kalbos dienoms paminėti ir skaitymo skatinimui. Besiklausydami pasakų ir pasakėčių žemaitiška tarme darėme dėžutes koliažo technika.

Vasario 27 d. llgakiemio bibliotekoje susirinkę Ilgakiemio mokyklos-darželio mažiausieji klausėsi Nicola Edwards „Lietimo knygos“ sensorinių skaitymų. Vaikai išsiaiškino, kodėl vieni daiktai yra švelnūs, o kiti – šiurkštūs.

Parengė Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė