Haris Poteris Vilkijos bibliotekoje

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailininkė Dainora Minkevičiūtė Vilkijos bibliotekoje sukūrė „Magišką Hario Poterio pasaulį“ – instaliaciją, kuri ne vieną bibliotekos lankytoją traukia nusifotografuoti ir išbandyti Hario Poterio nuotykius.

Balandžio 19 d. Vilkijos bibliotekoje vyko susitikimas su Vilkijos gimnazijos ketvirtokais bei jų mokytoja Aukse Zumariene. Moksleiviai dalyvavo edukacijoje „Magiškas Hario Poterio pasaulis“, kurią vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailininkė Dainora Minkevičiūtė. Ketvirtokai pabuvo burtininkais ir varžėsi tarpusavyje žaisdami stalo žaidimus Hario Poterio tema, taip pat dalyvavo kerėjimo pamokoje ir galėjo išbandyti burtų lazdelę. Instaliacija vilioja moksleivius interaktyvumu – visus objektus, eksponatus, kurie atrodo lyg nužengę iš knygos puslapių, buvo galima liesti, matuotis ir su jais fotografuotis. Nuoširdžiai dėkojame Dainorai Minkevičiūtei už įžiebtą magišką gerumą ir šaunią edukaciją.

Parengė Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė