Greitojo skaitymo varžytuvės Raudondvario bibliotekoje

Kovo 7 dieną Raudondvario bibliotekoje vyko tikra knygų šventė, kurią surengė Kauno rajono Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos 2c klasės moksleiviai ir nuostabi jų mokytoja Aušra Kirkilionienė.

Pradėjome įtemptomis greitojo skaitymo varžytuvėmis. Sukome knygų ratą ir per minutę stengėmės perskaityti kuo daugiau žodžių. Trys greičiausieji per minutę perskaitė daugiau nei 150 žodžių! Susitikimą vainikavo perskaitytų knygelių pristatymas. Kiekvienas moksleivis buvo pasiruošęs dėžutę, papuoštą detalėmis, atspindinčiomis perskaitytą knygelę. Grožėjomės ant dėžučių žibančiomis lemputėmis, pieštomis gėlėmis, mėnuliais ir dar daug kuo. Vaikai skaito įvairiausias knygutes – nuo Mažojo Princo nuotykių iki peliuko Džeronimo Stiltono kelionių.

Dėkojame mokytojai ir vaikučiams už bibliotekai padovanotą knygelę apie Raganos Lilės nuotykius. Džiaugiamės šiuo puikiu susitikimu, linkime vaikams nenustoti domėtis knygelėmis ir sugrįžti į biblioteką dar ne kartą papasakoti, kaip jiems sekasi knygų pasaulyje.