Gerumu sušildyk

Jaukią šeštadienio popietę Liučiūnų laisvalaikio salėje paminėjome Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Į šventę „Gerumu sušildyk“ gausiai susirinko Čekiškės seniūnijos gyventojai.

Šiltus žodžius, mintis, eiles apie gerumą skaitė Filiūnė Meiliūnienė ir Elena Tarolienė. Šventės dalyvius pasveikino Kauno rajono tarybos narė Laimutė Rutkauskienė, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, tautodailininkas Jonas Klizas.

Nuotaikingą viktoriną „Pasuk galvelę“ vedė Liučiūnų bibliotekos bibliotekininkė Greta Demenienė ir aktyvi skaitytoja Rusnė Jaremičiūtė. Viktorinos tikslas buvo atsakant į klausimus senjorams pakeliauti po Kauno rajoną, dar geriau jį pažinti ir atrasti. Geriausius rezultatus pasiekusios komandos buvo apdovanotos.

Koncertą dovanojo Jurbarko rajono Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro liaudiškos muzikos kapela „Aidija“ (vad. V. Štilpa) ir Čekiškės senjorių moterų liaudiškų šokių grupė „Serbenta“ (vad. J. Girdauskienė). Šventės erdvę puošė Elenos Tarolienės floristinių kompozicijų paroda „Rudens spalvos“.

Dėkoju Jums, kad esate aktyvūs, linkiu Jums kurti, dainuoti, šokti, bendrauti, skaityti, domėtis inovacijomis. Vidinė stiprybė ir neblėstantis noras džiaugtis kiekviena diena tegul lydi Jus.

Parengė Liučiūnų padalinio vyr. bibliotekininkė Greta Demenienė