Gegužės mėnesio veiklos Neveronių bibliotekoje

Gegužės mėnesio veiklos Neveronių bibliotekoje

Gegužės 7-ąją Neveronių bibliotekoje paminėjome Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šiai iškiliai datai įprasminti jau ketvirtus metus kartu su Neveronių LS renginių organizatoriumi Žygimantu Juška rengiame poezijos ir dainos šventę. Šį kartą jaukią programą padovanojo jaunieji atlikėjai. Dėkojame poezijos kūrėjai ir skaitovei, Neveronių gimnazijos 10 kl. moksleivei Gustei Miškinytei ir bardui Ignui Lapieniui iš Raudondvario.

 

Pasitinkant vasarą, biblioteka paskutiniu garsiniu skaitymu ir edukacija atsisveikino su mažaisiais Neveronių lopšelio-darželio „Žemuogėlių“ grupės auklėtiniais. Bibliotekininkei vaikučiai dovanojo kruopščiai sukurtą atviruką ir labai jautrius padėkos žodžius. Ačiū auklėtojai Karolinai.

 

Saulėto ryto apšviestame kiemelyje vaikai susipažino su Mariaus Lasinsko knygele „Vaikai vaistažolių pasaulyje“, klausėsi skaitomos pasakos apie mėgstamą mėtą, su šiuo augalu susipažino gyvai ir noriai stengėsi atpažinti kitus mūsų pievose augančius žolynus. Auklėtojos Karolinos padedami, kūrėme laminuotus knygos skirtukus, juos dekoravome su tikrais augalais.

 

Biblioteka labai džiaugiasi visus metus bendrai kurtomis edukacijomis, smagiomis šventėmis ir užsimezgusia šilta draugyste.

 

Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Grybienė