Gegužės mėnesio veiklos Daugėliškių bibliotekoje

Gegužės mėnesio veiklos Daugėliškių bibliotekoje

„Daug gražių dalykų gyvenime mes galime turėti po du, po tris, tuzinais, šimtais! Daug gražių rožių, žvaigždžių, saulėlydžių, vaivorykščių, brolių, seserų, tetų, pusseserių ir pusbrolių, bet tik vieną mamą visame plačiame pasaulyje.“ (Kate Douglas Wiggin) Mamos dienos proga Daugėliškių bendruomenės vaikai šiltai ir smagiai pasveikino savo mamas su šia gražia diena. Eilėraščiais, pasakojimais, dainomis ir pasirodymais jie sukūrė jaukią gitaros garsais apipintą popietę.

 

Trečias gegužės penktadienis – Vaiko diena. Ji įsiterpia tarp Motinos, Tėvo ir Šeimos dienos pabrėždama vaiko vaidmenį šeimoje ir visuomenėje. 
Šią dieną paminėjome labai džiaugsmingai. Vaikai  kreidelėmis piešė savo svajones, mėgavosi saldžiomis staigmenėlėmis, o vėliau – putų debesimis. Abu paminėti renginiai suorganizuoti bibliotekai bendradarbiaujant su aktyvia vietos bendruomene.

 

Gegužės 23 d. bibliotekoje vyko paskaita su moterų mentore, santykių eksperte A. Šakalyte, socialiniuose tinkluose žinoma kaip „Mūza namuose“. Paskaitos metu moterys sužinojo, kas svarbu vyro bei moters santykiuose, kokie yra vaidmenys, meilės kalbos ir kaip jiems daro įtaką elgesys bei branda. Buvo informatyvu, naudinga ir įdomu.