Edukacijos Ilgakiemio bibliotekoje

Kovo 3 d. Ilgakiemio bibliotekoje vyko net dvi edukacijos. Pirmoje dalyvavo Kauno rajono Ilgakiemio mokyklos-darželio mažiausieji ugdytiniai, artimiausi bibliotekos kaimynai. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Sandra Žydaitienė jiems vedė sensorinius skaitymus pagal Violetos Palčinskaitės knygelę „Visi ką nors turi“. Sensorinių skaitymų metu, pasitelkę visus 5 žmogaus pojūčius, siekėme perteikti tekstą. Vaikai pasijautė skaitomos knygos veikėjais: padėjo ežiukui surinkti lapus, darė sugrįžtančiam gandrui lizdą. Antrą edukaciją vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė. Ilgakiemio mokyklos-darželio trečiokai ir ketvirtokai (atvykę su mokytojomis Reda Surdokiene bei Rasa Gelažauskiene) susipažino su „Ozobot“ robotais. Robotukus buvo visai paprasta programuoti – jie pakluso spalvoms ir tam tikriems kodams. Vaikai nupiešė ir užprogramavo kelią, kuriuo turėjo sekti robotas. Edukacija visiems labai patiko.

Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė