Džiaugiamės visi kartu!

Jubiliejinės, 20-osios Domeikavos herbo šventės metu, turėjome puikią progą padėkoti aktyviausiems bibliotekos kultūrinio įvaizdžio, meilės žodžiui, kūrybiškumo skatinimo ir meilės knygai skiepijimo jaunajai kartai puoselėtojams.

Įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės - už bendrystę ir ilgametę draugystę, aktyvų vaikų skaitymo skatinimą ir rengiamas karpinių parodas dėkojame Domeikavos lopšelio- darželio „SPALVIUKŲ“ grupės mokytojai - ekspertei ir tautodailininkei RENATAI BINDOKAITIENEI, už prasmingą indėlį puoselėjant meilę knygai ir populiarinant vaikų literatūrą, ugdant jaunųjų ateities kūrėjų pilietines vertybes ir nuoširdų bendravimą su biblioteka Domeikavos gimnazijos pradinių klasių mokytojai ELENAI ŽUKAUSKIENEI ir Domeikavos suaugusiųjų dailės studijos vadovei GENOVAITEI MARCINKEVIČIENEI už nuoširdų bendravimą, suaugusiųjų kūrybiškumo puoselėjimą, meninių gebėjimų ugdymą ir rengiamas tapybos darbų parodas bibliotekoje. Tariame AČIŪ visiems, kad esate mūsų bendruomenės dalis, kad padedat kurti pozityvų bibliotekos įvaizdį.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Aldona Zykutė