Batniavos bibliotekoje – 3D kūrybinės dirbtuvės

Lietuva, kai aš tave tariu –

Prieš akis sumirga raštų raštai,

Ir pilna padangė vyturių

Ir linų žydėjimas be krašto...

Bernardas Brazdžionis

Kovo 9-oji – Lietuvos vardo diena. Pirmą kartą Lietuvos vardas aptinkamas paminėtas Kvedlinburgo analuose. Juose rašoma, kad 1009 m. kovo 9-ąją, vykdamas krikštyti pagonių, Lietuvos pasienyje buvo nužudytas Šventasis Brunonas Bonifacas. 2019 m. Lietuvos Respublikos Seimas kovo 9-ąją įtraukė į šalies atmintinų datų sąrašą. Šiai datai ir Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti Batniavos bibliotekoje vyko vaikų kūrybinės dirbtuvės naudojant 3D rašiklius „Man gražiausios spalvos trys“. Parengta spaudinių paroda „Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena“.

Dirbtuvių dalyviai taip įsitraukė į kūrybos procesą, kad išbaigė visas geltonos, žalios ir raudonos spalvų atsargas. Teks laukti šių spalvų papildymo. Bet tai niekis matant vaikų akis, besidžiaugiančias savo darbeliais.

Parengė Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Mejarienė