„Aš esu knyga, perskaityk mane“

Šiandien Neveronių gimnazijoje šurmuliavusioje Vaikų knygos šventėje dalyvavo literatūros mažiesiems kūrėja Zita Gaižauskaitė. Poetę atlydėjo Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Sandra Žydaitienė. Gausus mokinukų būrys sužinojo, kokia reikšminga yra Tarptautinė vaikų knygos diena, Zita Gaižauskaitė tai papasakojo savo eilėmis. Vėliau viešnia labai išradingai pristatė savo knygeles, kartu įtraukdama miško žvėrelių personažus, pasakojančius vaikams savo gyvenimo istorijas. Susitikimui baigiantis edukatorė Sandra pateikė dar vieną staigmeną – užbaigti rašytojos personažų piešinukus ir sudėlioti tekstus iš atskirų žodžių. Susitikimas sužadino daug emocijų ir smagaus kūrybiškumo.

Parengė Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Grybienė