Naujienos

Kviečiame naudotis elektroninėmis bibliotekos paslaugomis

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka primena apie teikiamas elektronines paslaugas. Kviečiame skaityti elektronines knygas ir naudotis duomenų bazėmis neiškeliant kojos iš namų.


KLAUSKITE :

Paslauga „Klausk bibliotekininko“.


Kviečiame naudotis Kauno rajono viešosios bibliotekos sukurtomis virtualiomis paslaugomis.

  

Elektronines paslaugos

   

NAUJA PASLAUGA - karantino metu, mokymo tikslams - „Knygų ištraukų skenavimas“. Kreiptis el. paštu:  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.   


KVIEČIAME SKAITYTI ELEKTRONINES KNYGAS:

• Portale ibiblioteka.lt, kur galite skaityti elektronines knygas ir gauti kitas paslaugas. Prisijungti prie portalo LIBIS su skaitytojo pažymėjimu. Kaip naudotis portalu galite rasti čia.  


KVIEČIAME SKAITYTI „VYTURIO” ELEKTRONINES KNYGAS:

• Skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona

• Garso knygos čia: http://bit.ly/vyturioknygos


KVIEČIAME NAUDOTIS:

• Viešosios bibliotekos EBSCO Publishing tai viso teksto mokslinių straipsnių 10 duomenų bazių paketu socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių temomis anglų ir kt. kalbomis. Nuotoliniam prisijungimui reikia slaptažodžio, rašykite el. paštu  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.  

• Viešosios bibliotekos Naxos Music Library išsami muzikos duomenų bazė. Čia kaupiami įvairių stilių muzikos įrašai, kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynai, operų apžvalgos ir kt. Nuotoliniam prisijungimui reikia slaptažodžio, rašykite el. paštu  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.


KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS SUKURTAIS VIRTUALIAIS PRODUKTAIS: 

• VIRTUALUS TURAS – PUIKI PASLAUGA VARTOTOJAMS, MĖGSTANTIEMS „KELIAUTI“ NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

Interneto adresu www.krsvbiblioteka.lt/virtualusturas susisiekite su virtualiu gidu „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“ ir aplankykite Kauno rajone esančius svarbius ir unikalius kultūros paveldo objektus bei vietas, menančias žymius Kauno rajono žmones.

dgrgrgrthb

Instrukcijos kaip naudotis Virtualiu gidu:

      Kelionės maršruto sudarymas.

      Virtualaus turo valdymas.

• E-žinynas – Kauno rajono kraštas, kuriame rasite Kauno rajono krašto, kultūros, architektūros, archeologijos, gamtos paminklus, miestelius bei muziejus.

 Virtualus turas po Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką.       

 Kauno rajonas su virtualios realybės akiniais čia.

 

LAISVOSIOS PRIEIGOS DUOMENŲ BAZĖMIS:

• Europos skaitmeninė biblioteka – suteikia prieigą prie daugiau kaip 50 milijonų skaitmenizuotų kūrinių – knygų, muzikos, meno dirbinių ir kitų.

 Portalas epaveldas.lt – ši virtuali kultūros paveldo sistema užtikrina greitą ir patogią prieigą prie tūkstančių meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Eksponatai, kuriuos verta pamatyti – Lietuvos muziejuose sukaupti ir saugomi vertingi ir įdomūs eksponatai.


KVIEČIAME MOKYTIS:

Pasinaudojus projekto „Prisijungusi Lietuva mokomąja medžiaga.

Pilietiškumo akcija tęsiasi

Sudėtingas laikmetis suvienijo žmones geriems darbams. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai į Kauno rajono karščiavimo kliniką, įsikūrusią Garliavoje, pristatė 15 vnt. apsauginių skydelių medikams.

Skaityti daugiau...

Pilietiškumo akcija

PILIETINĖ AKCIJA - Dalijamės nuotraukomis iš Kauno klinikų Neurochirurgijos anesteziologijos skyriaus, kur vakar mūsų darbuotojų komanda nuvežė 25 apsauginius skydelius. Rėmelius jiems atspausdinome Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje turimu 3D spausdintuvu.

Skaityti daugiau...

Bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Karantino metu Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose skaitytojai nebus aptarnaujami, atšaukiami visi renginiai, mokymai, užsiėmimai.

Leidinių grąžinimo terminą galite pratęsti internetiniu adresu www.krsvbiblioteka.lt, telefonu ar el. paštu kreipiantis į tą skyrių ar padalinį, kuris leidinį paskolino.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje 3D spausdintuvu spausdinamos apsaugos priemonės medikams

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisideda prie Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir „Robotikos mokyklos“ iniciatyvos 3D spausdintuvu spausdinti rėmelius (laikiklius) apsauginiams skydams, skirtiems saugiam medikų darbui.

Viešoji biblioteka, kaip ir daugelis kitų viešųjų apskričių bei savivaldybių bibliotekų, turi 3D spausdintuvą, kuris iki šiol buvo naudojamas kūrybiniams projektams ir edukacijoms, šiuo atsakingu laikotarpiu tapo įrankiu, kurio pagalba galima gaminti apsaugos priemones nuo sparčiai plintančio koronaviruso.

Skaityti daugiau...

Profesorius S. Čaplinskas: apie COVID-19 ligą ir jos grėsmes visuomenei

Koronavirusas vis didesnį nerimą kelia ir Lietuvoje. Kovo 12 d. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studijoje įrašyta Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktoriaus prof. dr. Sauliaus Čaplinsko paskaita apie koronavirusą ir jo keliamą grėsmę.

Skaityti daugiau...

Mielieji Kauno rajono gyventojai!

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį visoje Lietuvoje įvedamas karantinas. Tai daroma dėl mūsų visų, siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą ir išsaugoti gyvybes.

Šioje situacijoje labai svarbu nekelti panikos, laikytis rimties, nesivadovauti gandais, tik oficialia informacija ir griežtai laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtų nurodymų.

Skaityti daugiau...

3D spausdintuvu spausdiname apsaugos priemones medikams

Kauno rajono viešoji biblioteka jungiasi prie „Robotikos mokyklos" iniciatyvos. 3D spausdintuvu spausdiname rėmelius, kurie skirti apsauginiams medikų skydamas. Manome, kad šiuo laiku itin svarbiu saugoti mūsų gydytojus, o kartu padėti gelbėti žmonių gyvybes.

Skaityti daugiau...

Karantino metu..

Karantino metu..

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. gruodžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.

Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti daugiau...