Naujienos

Naujas elektroninis katalogas

ibiblioteka white

Skaityti daugiau...

Lankytojų dėmesiui!

Aptarnavimas1a

Skaityti daugiau...

Projektas „Augame skaitydami ir kurdami“

Projekto baneris 500 small

Skaityti daugiau...

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti daugiau...

Nuotolinės edukacijos


edukacijos 3
     

Skaityti daugiau...

Gruodžio 3 d. minima tarptautinė žmonių su negalia diena

Šiandien, minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną, norime priminti, kad viešosios bibliotekos pasiryžę viskam, kad atitiktų VISŲ vartotojų poreikius!

Skaityti daugiau...

„Knygų starto“ lauknešėliai – visiems Lietuvos naujagimiams

Nuo lapkričio 29 d., kiekvienas Lietuvos naujagimis gaus lauknešėlį, kuris padės žengti pirmuosius skaitymo patirties žingsnius. Tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais išbandytas Vilniaus apskrityje, tampa nacionalinis ir yra pirmas ir vienintelis tokio masto ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas Lietuvoje.

Skaityti daugiau...

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos padalinių darbuotojai lankėsi 13-ojoje Kauno bienalėjė

13-oji Kauno bienalė simboliško pavadinimo parodoje „Once Upon Another Time… gyveno jie jau kitaip“ 2021 11 12 – 2022 02 20 apžvelgia dabartinę pasaulinę situaciją bei analizuoja žmonių ištvermingumo ir prisitaikymo istorijas. Kauno bienalė tai didžiausias, ilgiausiai trunkantis, daugiausiai lankytojų pritraukiantis šiuolaikinio meno festivalis Lietuvoje, siekiantis stiprinti ir įvairinti šiuolaikinio meno lauką.

Skaityti daugiau...

Tradicija tapusi akcija - „Aš ir Tu – tai MES!!!“

Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Mokėti džiaugtis tuo, kas šalia mūsų: palaikančiu žvilgsniu, šiltu žodžiu ar rankos paspaudimu. Galbūt tai nėra taip paprasta, tačiau gyventi ir branginti kiekvieną momentą – dvasinės stiprybės simbolis.

Skaityti daugiau...

Advento vainiko dirbtuvės Ringaudų bibliotekoje

Ringaudų bibliotekoje vyko Advento vainiko dirbtuvės: „Advento vainiko tradicija, papročiai ir reikšmė“. Popietėje dalyviai buvo supažindinti su Adventu ir Advento vainiko samprata, su puoselėjamomis tradicijomis, papročiais: kad pirmąjį Advento sekmadienį uždegama viena žvakė, antrąjį sekmadienį – dvi, trečiąjį sekmadienį – trys, o paskutinį sekmadienį prieš Kalėdas jau dega visos keturios žvakės. Vainikas turi ir penktąją, baltos spalvos, žvakę, kuri simbolizuoja Kristų ir yra įžiebiama per Kūčias.

Skaityti daugiau...