Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Naujos knygos

2019 m. gegužės mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Skaityti

Skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems Viešojoje bibliotekoje

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje birželio 18, 19 dienomis vyko skaitmeninio raštingumo mokymai pagal pažengusiųjų programą "Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis".

Skaityti

Kompiuterinio raštingumo mokymai pažengusiems Ringaudų bibliotekoje

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ringaudų filiale pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“ vyko skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems.

Knygos „Tarp pilkų debesų“ aptarimas Ringaudų bibliotekoje

Gedulo ir vilties dieną, Ringaudų bibliotekoje susirinko Skaitytojų klubo narai, bibliotekos skaitytojai į Ruta Sepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ aptarimą, diskusiją "Knyga ar filmas?". Šios knygos balsu buvo bibliotekos skaitytoja Liucija Baliulienė. Ji skaitydama ištraukas iš romano, prisilietė prie istorinių faktų, jausmų, išgyvenimų, vietovių, tikroviškai aprašytų knygoje.

Skaityti

Skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems Eigirgalos bibliotekoje

Birželio mėn. 12 ir 14 dienomis Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Eigirgalos padalinyje vyko nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiesiems pagal projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė. Mokymus vedė lektorė Živilė Kazakevičienė.

Vilties ir Gedulo diena Liučiūnų padalinyje

Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Liučiūnų bibliotekoje, paminėjome Gedulo ir Vilties dieną. Prisiminę šios tragiškos dienos faktus ir skaičius, prisiminėme ir savo kraštiečius, patyrusius gulago pragarą. Kiekviena iš renginio dalyvių irgi turėjo ką papasakoti apie tas sunkias tremties dienas iš savo giminės ar pažįstamų atsiminimų.

Skaityti

Rokų bibliotekoje akcija "Ištark, išgirsk, išsaugok“

Rokų bibliotekoje akcija

Istorijos išsaugojimas, puoselėjimas yra kiekvieno mūsų pareiga. Birželio 14 – ąją, Gedulo ir vilties dieną, visoje Lietuvoje vyko tremtinių ir politinių kalinių vardų ir likimų skaitymo akcija "Ištark, išgirsk, išsaugok“ bei skelbiama Visuotinė tylos minutė, kuomet visa šalis 11 val. 59 min. trumpam sustojo.