Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Kvietimas dalyvauti anketinėje apklausoje!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka norėdama sužinoti Jūsų nuomonę apie bibliotekos paslaugų kokybę, maloniai kviečia bibliotekos lankytojus dalyvauti anketinėje apklausoje ir pasidalinti nuomonėmis bei idėjomis, kokios bibliotekos šiandien reikia mūsų miestui, kokia ji galėtų būti ateityje.

Nauji leidiniai bibliotekoje

2017 m. gegužės mėn. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas 152 naujais leidiniais (82 pavadinimai).

Skaityti

Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „Piliakalniai - mūsų krašto identiteto dalis“

Fotografijų konkursas „Piliakalniai - mūsų krašto identiteto dalis“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno skyrius kviečia visus: vaikus ir suaugusius dalyvauti fotografijų konkurse „Piliakalniai – mūsų krašto identiteto dalis“. Konkursas skirtas Piliakalnių metams ir Europos paveldo dienoms pažymėti.  Fotografijų konkurso „Piliakalniai – mūsų krašto identiteto dalis“ nuostatai.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose kūrybiškos ir inovatyvios veiklos užtikrina turiningą vaikų ir paauglių laisvalaikį

Nuo šių metų kovo mėnesio Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir šešiuose jos padaliniuose įgyvendinamas 2017 metais laimėtas Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuotas projektas - „Inovacijų keliu: atrask, išbandyk ir tobulėk“, kuris tęsis iki šių metų pabaigos. Pagrindinis projekto tikslas - ugdyti ir tobulinti moksleivių technologines, iniciatyvumo, kūrybiškumo ir pilietiškumo kompetencijas, plėtojant teikiamas ir kuriant naujas inovatyvias edukacines paslaugas bibliotekose.

Skaityti

Šlienavos bibliotekoje - Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“

Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“

Gegužės 15 dieną Šlienavos bibliotekoje vyko Danės Samušytės tapybos darbų parodos atidarymas. Parodos atidaryme dalyvavo viešnios iš tautodailininkų sąjungos ir A. Panemunės parapijos „Sinavado“ klubo kolektyvas, pasveikinęs parodos autorę skambiomis dainomis. Taip pat autorę sveikino giminės, Samylų kultūros centro ir bibliotekos darbuotojos.

Vasaros skaitymai Karmėlavos bibliotekoje

Į Karmėlavos biblioteką susipažinti su knygų naujienomis ir dalyvauti bibliotekoje vykstančiuose vasaros skaitymuose atvyko Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos trečios klasės moksleiviai. Renginio metu vyr. bibliotekininkė - D. Jankauskienė pristatydama moksleiviams naujus bibliotekos leidinius pabrėžė, kad vaikiškos knygos yra daug rimtesnės už suaugusiųjų, nes formuoja vaiko požiūrį ne tik į pačią knygą, bet ir į juos supančią aplinką.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje paminėta Pasaulio informacinės visuomenės diena

Pasaulio informacinės visuomenės dienos tikslas - informuoti visuomenę apie visuomenės ir ekonomikos pokyčius, kuriems įtakos turi internetas bei kitos informacinės ir ryšių technologijos.

Vilkijos miesto bibliotekos skaitytojų aktyvas A. ir J. Juškų muziejuje

Vilkijos miesto  bibliotekos skaitytojų aktyvas A. ir J. Juškų muziejuje

Minint Tarptautinių muziejų dieną Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkės su skaitytojų aktyvu apsilankė A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje. Tai seniausias išlikęs pastatas Vilkijoje, įkurtas 1990 metais buvusioje klebonijoje. Manoma, kad šiam namui yra 300 metų.

Skaityti

Kulautuvos bibliotekoje eko žvakių liejimo edukacija

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina projektą ,,Knygos menas bibliotekoje“. Viešosios bibliotekos vaikų centro vyresnioji bibliotekininkė N. Pakalnytė su Raudondvaryje edukacinę veiklą vykdančia „Eko žvakių“ komanda lankėsi Kulautuvos bibliotekoje.