Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. kovo mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Projektą vykdo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partneriais - SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru ir nevyriausybine organizacija (NVO) klubu „Garliaviečiai“.

Projekto tikslas - pagerinti vietos gyventojų socialines - ekonomines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį, didinant užimtumo galimybes ir bendruomenės narių socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenės, verslo ir valdžios ryšius. Organizuodami edukacinius užsiėmimus visus metus, įskaitant ir moksleivių atostogas, užtikrinsime vaikų ir paauglių užimtumą, prisidėsime prie socialinės atskirties mažinimo.

Prašome Jūsų paskirti 2 procentus pajamų mokesčio bibliotekos veikloms paremti

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui.

Akcija „Paslėpta knyga“ tęsiasi

Balandžio 19 dieną, Zapyškio bibliotekoje,3B klasės moksleiviams, jauniesiems skaitytojams vyko akcija „Paslėpta knyga" skirta skaitymo skatinimui. Šia akcija siekiame netradicine forma jauniesiems skaitytojams pristatyti naujas knygas, vaikus sudominti skaitymu.

Skaityti

Kompiuterinio raštingumo mokymai suaugusiems Ežerėlio bibliotekoje

Balandžio mėn. 9 – 18 dienomis Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ežerėlio padalinyje vyko nemokami kompiuterinio raštingumo pradžiamokslio mokymai gyventojams pagal projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” programą „TAU: ateik, sužinok, išmok!“.

Skaityti

„Daug margučių, daug gražių...“

Balandžio 19 dieną Sitkūnų bibliotekoje lankėsi Babtų lopšelio - darželio Sitkūnų skyriaus vaikučiai su auklėtoja Danguole. Smalsiai mažieji apžiūrėjo spalvingas vaikiškas knygeles, kurios skirtos pavasariui ir šv. Velykoms. Po to visi kibo į darbą.

Pavasariškos parodos Šlienavos bibliotekoje

Šlienavos bibliotekoje balandžio mėnuo gausus parodomis. Girionių darželio „Boružėlių“ ir „Drugelių“ grupių vaikučiai paruošė darbelių parodėlę „Laimės paukštė“ (pedagogai Gailutė Bykovienė, Sigutė Bružienė, Jūratė Sutkuvienė). Samylų kultūros centro keramikos studijos nariai parengė parodą „Molio pasaka“ (vadovė keramikė Romualda Galistienė).

Pasaulinė kultūros diena Zapyškyje

Pasaulinės kultūros dienos proga balandžio mėn. 16 d. pristatyta bendruomenei mobili paroda „Kauno rajono dvarų portretas: PRAEITIS IR ŠIANDIENA“.
Paroda parengta laimėjus Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo sklaidos, atgaivinimo ir leidybos projektą „Ateitis paveldint praeitį“, 2015 m.

Skaityti

IŠLAISVINANTI JAUSMUS TERAPIJA IR PRASIDEDANTYS KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BABTŲ MIESTELIO BIBLIOTEKOJE

IŠLAISVINANTI JAUSMUS TERAPIJA IR PRASIDEDANTYS KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI  BABTŲ MIESTELIO   BIBLIOTEKOJE

„Menas – tai veidrodis, kuriame kiekvienas mato save.“ (Getė) Pirminė žodžio „terapeutas“ reikšmė – tai rūpestis, paskui globa ir galiausiai gydymas. „Visuomet sakau, kad meno terapijoje labiausiai atsiskleidžia šio žodžio reikšmė. Meno terapija – tai rūpestis.