Pradinis Naujienos

Skaitytojų dėmesiui!

kvieciame7

Skaityti

„Saugesnio interneto savaitė 2021“

page-0001-500

Skaityti

2021 m. dailyraščio konkursas „Lietuva, Tėvyne mūsų!”

naujas dailyrastis 500 307

Nuotolinės edukacijos

regular nuotolines edukacijos3a

Phyton programavimo pradmenys

Kaip susirasti darbą?

love job

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti

Ringaudų bibliotekoje “Saugesnio interneto savaitė 2021“

2021 m. vasario 8 – 13 dienomis Lietuvoje buvo minima „Saugaus interneto diena 2021“. Ringaudų biblioteka prisidėjo prie šios iniciatyvos ir nuotoliniu būdu įsitraukė į akcijos veiklas.

Skaityti

Lietuvių kalbos dienos Domeikavos bibliotekoje 2021 m.

Domeikavos bibliotekoje vasario 17 d. ir 23 d. vyko ZOOM nuotoliniai užsiėmimai moksleiviams, skirti Vasario 16-ajai (Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai) ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Moksleiviams pasakojome apie Lietuvos istoriją, lietuvių autorių literatūrą ir nuveiktus darbus Lietuvai bei lietuvius Nobelio premijos laureatus. Antroje dalyje, naudojantis Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos virtualiu gidu "Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone" žiūrėjome trumpą dokumentinį filmą apie Pogrindžio spaustuvę "ab". Vaikučiai sužinojo apie drąsius Lietuvos žmones, lietuviškų knygų spausdinimą ir lietuvių kalbos puoselėjimą ir sklaidą Lietuvos istorijoje. Vasario 17 dieną Lietuvių kalbos dienas paminėjome kartu su Kauno rajono Šeimos gerovės skyriaus vaikų dienos centro ugdytiniais ir jų socialine darbuotoja Gražina Virbickaite. Vasario 23 dieną Lietuvių kalbos dienų proga virtualiai susitikome su Domeikavos gimnazijos 4 klasės moksleiviais bei jų mokytoja Dalia Rusteikiene.