Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universitetas kviečia senjorus mokytis!

Trečiojo amžiaus universitete jau prasidėjo naujų klausytojų priėmimas, kuris tęsis visą rugsėjo mėnesį. Nauji mokslo metai prasidės 2018 m. spalio 1 d.

Bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Nemokamas skaitytojo pažymėjimas!

Nuo šių metų liepos 2 d. iki spalio 31 d. socialiai remtinų šeimų nariams ir I bei II grupės neįgaliesiems Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose išduodami nemokami SKAITYTOJŲ PAŽYMĖJIMAI!

Laukiame Jūsų!

Viešojoje bibliotekoje integruotoje literatūros pamokoje pažintis su el. „Vyturio“ biblioteka, S. Daukanto tautosakos rinkinių analizė bei nuotaikingos kūrybinės komiksų dirbtuvėlės

Viešojoje bibliotekoje integruotoje literatūros pamokoje pažintis su S. Daukanto tautosakos rinkiniais

Rugsėjo 25 d. Kauno raj. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos 7 klasės moksleiviai, lydimi lietuvių kalbos vyr. mokytojos Jūratės Dranginienės, dalyvavo viešojoje bibliotekoje organizuotoje integruotoje literatūros pamokoje, skirtoje S. Daukanto tautosakos rinkinių skaitymams ir analizei.

Projektas „Interaktyvios realybės link“ Vilkijos bibliotekoje

Vilkijos miesto bibliotekoje vyksta užsiėmimai kupini interaktyvių pramogų! Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Interaktyvios realybės link“ edukacijose aktyviai dalyvauja Vilkijos bibliotekos skaitytojai.

Skaityti

Europos paveldo dienų šventė Viešojoje bibliotekoje

Rugsėjo 21-23 dienomis visoje Lietuvoje jau 25 kartą minime Europos paveldo dienas. Idėja pradėti rengti paveldo dienas gimė Prancūzijoje dar 1984 metais, o jos iniciatorius buvo Prancūzijos kultūros ministras Jack Lang. Per keletą metų šis renginys išplito po daugelį vakarų Europos šalių ir pasidarė toks populiarus, jog nuo 1991 metų Europos Tarybai inicijavus ir parėmus Europos Sąjungai, visoje Europoje imta rengti Europos paveldo dienas. Prisidėdama prie šios iniciatyvos jau kelerius metus iš eilės Europos paveldo dienas organizuoja ir Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Šiais metais, švenčiant modernaus valstybingumo šimtmetį, neišvengiamai atsigręžiame ir į šimtmečio kultūros paveldą: tai svarbi jubiliejinės refleksijos dalis ir savosios tapatybės pažinimo entuziazmo pažadas.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!

Kaip ir kasmet, šiemet ir vėl vyko skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Kaip ir kasmet, jį mielai priėmė Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekų lankytojai. Kaip ir kasmet, jie buvo aktyvūs ir pasiruošę įgyti dar daugiau žinių vienu iš pačių maloniausių būdų - skaitydami! Džiugina tai, kad per 3 vasaros mėnesius Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose 477 dalyviai perskaitė daugiau nei 1,6 tūkstančio knygų!

Skaityti

Turiningas mokslo ir žinių mėnuo Babtų miestelio bibliotekoje

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena, tačiau mokymasis ir žinių įgijimas mokslo ir švietimo įstaigose tęsiasi visus mokslo metus.

Pirmokų diena Ežerėlio bibliotekoje

Rugsėjo 20 dieną Ežerėlio pagrindinės mokyklos pirmos klasės moksleiviai lankėsi Ežerėlio bibliotekoje.

Skaityti

Pažintis su trimačiu vaizdų medeliavimu Pagynės bibliotekoje

Trimatis pasaulis Pagynės bibliotekoje

Rugsėjo 19 d. Pagynės biblioteka prigužėjo pilna vaikų. Mažieji susirinko į Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatoriaus Sauliaus Lipinsko užsiėmimą „Trimačių daiktų modeliavimas bibliotekoje TinkerCAD įrankiu“.