Pradinis Naujienos

Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Šių metų šūkis - „Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms!“. Prie akcijos prisidėti kviečiami visi: vaikai, suaugusieji, šeimos, bendruomenės, patys įvairiausi kolektyvai, kurie nori dalytis gerumu.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos užsiėmimų tvarkaraštis.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Tryliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Knygų vaikams penketukas

Knygų paaugliams penketukas

Knygų suaugusiesiems penketukas

Poezijos knygų penketukas

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Skaityti

Paroda „Asmenybė ir knyga“: žinomi žmonės apie pomėgį skaityti

Kilnojamoji paroda „Asmenybė ir knyga“

Skaitydami knygą - mokomės, tobulėjame, lavinamės, plečiame akiratį, svajojame, išgyvename... Paradoksalu, tačiau žmogus sukūrė sau pačiam bene tobuliausią įrankį - knygą. Savo protu ištobulino ją tam, kad taptų dar sumanesnis, jautresnis... Atvertę knygą mes tarsi įgyjame draugą, kuris nuskaidrina vienatvės valandas, išblaško liūdesį, atsako arba padeda rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Deja, neretai knygai pritrūksta laiko...

Kauno apskrities viešoji biblioteka pristato parodą „Asmenybė ir knyga“, supažindinančią su knygomis, kurios paliko ryškų pėdsaką garsių Lietuvos žmonių gyvenime.

Skaityti

Vaikų sukurti animuoti grafiniai vaizdeliai

Spalio mėn. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre svečiavosi edukatoriai iš kino centro „Romuva“ ir bibliotekininkės iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus.

Skaityti

Knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriaus Virgio Šidlausko viešnagė Babtų miestelio bibliotekoje

Knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriaus V. Šidlausko viešnagė Babtų miestelio bibliotekoje

Susipažinti su Virgio Šidlausko knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ pagrindinio herojaus Ulfo Mulfo - didžiausio Ulfopotamijos išdykėlio, krečiančio eibes nuo ankstaus ryto iki pat vėlaus vakaro kūrėju, atvyko Babtų gimnazijos pradinės mokyklos moksleiviai, lydimi mokytojų: Dainoros Raudonienės ir Astos Lingienės.

Skaityti

Apie Lietuvos šimtmečio įvykius ir asmenybes integruotoje literatūros pamokoje „Lietuvos šimtmetį pasitinkant“

Viešojoje bibliotekoje integruota literatūros pamoka „Lietuvos šimtmetį pasitinkant“

2018 metų vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Moderni Lietuvos valstybė 1918 metais buvo kuriama remiantis visų piliečių lygybės, laisvės ir gerovės principais, tad pirmą kartą Lietuvos istorijoje visi šalies gyventojai, apsisprendę būti laisvi, tapo savo valstybės kūrėjais, o okupacijos metais - jos tradicijos saugotojais. Artėjant šiai ypatingai mūsų valstybei Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos bendruomenė kviečia visus gyventojus, o ypač jaunimą, prisiminti šimtmečio svarbiausius įvykius Lietuvoje ir kartu skaičiuoti dienas likusias iki Lietuvos gimtadienio!

Skaityti

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Karmėlavos bibliotekos moksleiviai renka geriausią Metų knygą

Metų knygos rinkimai viešojoje bibliotekoje

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 metų ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Tradicija tapo ir tai, kad Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir jos padalinių bibliotekose besilankantys skaitytojai jau keleri metai iš eilės aktyviai dalyvauja Metų knygos rinkimų akcijoje ir balsuoja už jiems labiausiai patikusią knygą.

Akcija „Knygų Kalėdos 2017 m.“ viešojoje bibliotekoje

Akcija „Knygų Kalėdos 2017 m.“

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centras dalyvauja akcijoje „Knygų Kalėdos 2017“, kurią inicijuoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.