Pradinis Naujienos

Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

  

  

Skaityti

Priimkite skaitymo iššūkį savo bibliotekoje ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu su mumis!

Priimkite skaitymo iššūkį savo bibliotekoje ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu su mumis!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekos kviečia visus - vaikus ir suaugusius, jaunus ir senjorus dalyvauti milžiniško populiarumo sulaukusiame ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiančiame „Skaitymo iššūkyje“. Juk vasara be knygos - ne vasara!

Skaitymo iššūkis - tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje. Iššūkį priėmę dalyviai (amžius nesvarbus) sutinka įveikti 5 skaitymo užduotis. Šiais metais dalyviai gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt

 

Skaityti

NAUJIENA! Viešojoje bibliotekoje skraidys dronai!

Viešojoje bibliotekoje skraidys dronai

Nuo birželio 19 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliavoje) startuoja nauja neformalaus ugdymo užsiėmimų programa -  užsiėmimai su dronais.

Kviečiame 14-25 metų jaunimą išmokti valdyti bepilotes skraidykles (dronus) bei sužinoti jų praktines pritaikymo galimybes, panaudojant virtualios realybės programas. Mokymus Viešojoje bibliotekoje ves informacinių technologijų specialistas, viešosios bibliotekos edukatorius S. Lipinskas. Įgytas žinias galėsite pritaikyti praktiškai: dalyvauti skraidyklių varžytuvėse, su skraidyklėmis filmuoti, fotografuoti.

Registracija ir detalesnė informacija: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel. +37061065451

Skaityti

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje ir įvertinti bibliotekos paslaugas!

Kvietimas dalyvauti anketinėje apklausoje!

Gerbiamas bibliotekos lankytojau,

Kviečiame Jus dalyvauti anketinėje apklausoje, kurios tikslas - ištirti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos teikiamų paslaugų kokybę ir išsiaiškinti ar teikiamos tradicinės ir naujos paslaugos tenkina vartotojų poreikius. Prašome Jūsų skirti keletą minučių ir atsakyti į pateiktus klausimus. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, tobulinsime bibliotekos teikiamas paslaugas bei užtikrinsime jų prieinamumą. Anketą rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2l05qMl Anketa yra anoniminė.

Taip pat kviečiame dalyvauti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centro lankytojų poreikių tyrimo apklausoje. Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius ir į juos atsižvelgiant, tobulinti neformaliojo ugdymo veiklas. Anketą viešosios bibliotekos paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2HvtnWt

Skaityti

Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) skelbia konkursą „Atsakingas skaitytojas“.

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) atnešti senas baterijas ir neveikiančią ar nenaudojamą smulkiąją elektroninę techniką (mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus, lygintuvus, elektrinius virdulius ar elektronines detales turinčius žaislus ir kt. elektroninius prietaisus). Taip pat bibliotekoje galite registruotis NEMOKAMAM stambios elektros technikos (šaldytuvų, skalbimo mašinų, dulkių siurblių ir kt. prietaisų) išvežimui iš Jūsų namų.

Skaityti

Vasaros skaitymai Karmėlavos ir Neveronių bibliotekose bei Š. Baltrušaitienės knygos „Domo dantukai“ pristatymas

Vasaros skaitymai Karmėlavos bibliotekoje

Karmėlavos darželinukai vasarą pasitinka su knyga

Karmėlavos bibliotekoje susitiko vaikiškos knygelės „Domo dantukai“ autorė Š. Baltrušaitienė ir darželio „Žilvitis“ auklėtiniai. Autorė pristatė savo knygelę „Domo dantukai“, kurią spalvingai ir įdomiai iliustravo dailininkas E. Straukas. Knyga „Domo dantukai“ skirta mažiesiems skaitytojams. Joje pasakojama apie tai, kas nutinka vaikams, kuomet jie aptingsta valyti dantukus.

Skaityti

Vasaros skaitymai netradicinėje aplinkoje

Vasaros skaitymai netradicinėje aplinkoje

Birželis skaičiuoja pirmuosius vasaros skaitymų rezultatus. Vilkijos miesto bibliotekos darbuotojos visuomet laukia savo jaunųjų skaitytojų. Siekiant paskatinti vaikus skaityti, bibliotekoje rengiamos vasaros skaitymų, stalo žaidimų popietės, organizuojamos filmų apie Lietuvą peržiūros bei išvykos.

Skaityti

Vilkijos miesto bibliotekoje - tapybos darbų paroda „Mano kelias“

 Vilkijos miesto bibliotekoje - tapybos darbų paroda „Mano kelias“

Vilkijos miesto bibliotekoje veikia Garliavos meno mokyklos Vilkijos filialo dailės skyriaus 7 klasės moksleivės Gintarės Jonaitytės tapybos darbų paroda.

Skaityti

Raiškaus skaitymo varžytuvės ir kitos vasariškos veiklos moksleiviams Lapių ir Linksmakalnio bibliotekose

Skaitymo varžytuvės Lapių bibliotekoje

Lapių bibliotekoje - raiškaus skaitymo varžytuvės

Birželio 8 d. Lapių bibliotekoje pirmos klasės moksleiviai dalyvavo raiškaus skaitymo varžytuvėse. Mažieji per mokslo metus jau išmoko skaityti ir noriai tarpusavyje varžėsi, kas iš jų raiškiau ir taisyklingiau perskaitys tekstus.

Skaityti

Vasaros garsiniai skaitymai ir knygų pristatymas Šlienavos bibliotekoje

Vasaros garsiniai skaitymai ir knygų pristatymas Šlienavos bibliotekoje

Paskutinę mokslo metų dieną Šlienavos pagrindinės mokyklos septintos klasės moksleiviai kartu su auklėtoja, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ingrida Straleckiene apsilankė Šlienavos bibliotekoje. Moksleiviai, skaitydami kūrinių ištraukas, pristatinėjo mėgstamiausias perskaitytas knygas.

Skaityti