Pradinis Naujienos

Naujienos

Naujame elektroniniame kataloge

naujas small

Skaityti

Viešosios bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Skelbimas3

Skaityti

Kauno rajono gyventojų apklausa

krs apklausa

Skaityti

Nuotolinės edukacijos

regular regular nuotolines edukacijos3b
     
Skaityti

Phyton programavimo pradmenys

 143143376

Skaityti

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti

„Knygų vilkiukai“ aplankė Vilkijos neįgaliųjų sąjungos narius

Vaikų vasaros užimtumo stovyklos „Knygų vilkiukai“ stovyklautojai lankėsi Vilkijos neįgaliųjų sąjungoje. Mus pasitiko neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Genovaitė Skakauskienė. Pirmininkė papasakojo apie neįgaliųjų narių veiklą, parodė jų pačių pagamintus ir pasiūtus įvairius gaminius. Sąjungos narė Danguolė vaikus pakvietė pasigaminti sapnų gaudykles.

Skaityti

Vilkijos bibliotekos stovyklautojus aplankė Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojai

Vaikų vasaros užimtumo stovyklautojus Vilkijos bibliotekoje, aplankė Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyr. verbuotojas št. srž. Audrius Baranauskas ir vyresn. verbuotoja št. srž. Ingrida Karalavičienė. Svečiai vaikus supažindino su Lietuvos kariuomenės veikla, papasakojo apie ginklus ,kas gali tarnauti Lietuvos kariuomenėje ir t.t.

Skaityti

Vaikų vasaros stovyklėlė Domeikavos bibliotekoje

Liepos 26 – 30 dienomis Domeikavos bibliotekoje vyko vaikų vasaros stovykla. Stovyklos metu vyko garsiniai knygelių skaitymai, lauko žaidimai. Su vaikučiais žaidėme stalo žaidimus, piešėme smėliu, kūrėme mėgstamiausius knygų ir animacinių filmų veikėjus Minecraft pasaulyje, taip pat žaidėme Kauno Apskrities viešosios bibliotekos kompiuterinį žaidimą „Knygos kelias“, kuriame vaikučiai sužinojo kaip buvo gaminamos knygos prieš ir po spausdinimo mašinos išradimo bei papasakojome apie įdomiausius faktus apie pasaulio bibliotekas. Stovyklos metu žiūrėjome animacinius filmus, rungtyniavome virtualiuose protmūšiuose bei kūrėme komiksus, lankstėme iš popieriaus popierinius maišelius.

Skaityti