Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Kviečiame dalyvauti moksleivių kūrybinių darbų konkurse „Išmanusis miestas“

Moksleivių kūrybinių darbų konkursas „Išmanusis miestas“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka biblioteka ir jos padalinių: Domeikavos, Ežerėlio, Lapių, Piliuonos, Ringaudų ir Zapyškio bibliotekos kviečia vaikus ir jaunimą nuo 7 iki 18 metų dalyvauti kūrybinių darbų konkurse su „Minecraft" programa „Išmanusis miestas“. Konkursas skirtas ugdyti moksleivių informacinių technologijų ir kūrybines kompetencijas. Moksleivių kūrybinių darbų konkurso „Išmanusis miestas“ nuostatai.

Skaityti

Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „Piliakalniai - mūsų krašto identiteto dalis“

Fotografijų konkursas „Piliakalniai - mūsų krašto identiteto dalis“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno skyrius kviečia visus: vaikus ir suaugusius dalyvauti fotografijų konkurse „Piliakalniai – mūsų krašto identiteto dalis“. Konkursas skirtas Piliakalnių metams ir Europos paveldo dienoms pažymėti.  Fotografijų konkurso „Piliakalniai – mūsų krašto identiteto dalis“ nuostatai.

Skaityti

Priimkite skaitymo iššūkį savo bibliotekoje ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu su mumis!

Skaitymo iššūkis - tai skaityti skatinančios varžytuvės, kuriose gali dalyvauti visų Lietuvos bibliotekų skaitytojai. Skaitymo iššūkis vyksta nuo 2017 m. birželio 15 d. iki rugpjūčio 31 d. Varžytis gali pavieniai asmenys ir bibliotekos.

Konkursas „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) skelbia konkursą „Atsakingas skaitytojas“.

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) atnešti senas baterijas ir neveikiančią ar nenaudojamą smulkiąją elektroninę techniką (mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus, lygintuvus, elektrinius virdulius ar elektronines detales turinčius žaislus ir kt. elektroninius prietaisus). Taip pat bibliotekoje galite registruotis NEMOKAMAM stambios elektros technikos (šaldytuvų, skalbimo mašinų, dulkių siurblių ir kt. prietaisų) išvežimui iš Jūsų namų.

Daugiau negu Vasaros skaitymai bibliotekoje

Vasaros skaitymai bibliotekoje

Prabėgus dar vienai birželio mėn. savaitei, galima atsigręžti į praėjusius bibliotekos Vaikų centro Vasaros skaitymų renginius, subūrusius nemažai skaitytojų.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vasaros atostogų metu moksleivius džiugina žaismingos ir inovatyvios edukacijos

Vasarai įsibėgėjus viešosios bibliotekos Vaikų centre vyksta daugybė smagių užsiėmimų, skirtų vaikams, paaugliams ir jaunimui. Bibliotekos lankytojus, mėgstančius skaityti knygas, kviečiame aktyviai dalyvauti visą vasarą viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vykstančiuose vasaros skaitymuose, o priėmusieji „Vasaros skaitymų iššūkį“ ir įvykdę dešimt su skaitymu susijusių įdomių užduočių, kviečiami varžytis vasaros skaitymų varžytuvėse.

Skaityti

Vasaros skaitymai tęsiasi 2017 m.

Vasaros skaitymai bibliotekoje

Birželiui įpusėjus, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre tęsiasi Vasaros skaitymų renginiai ir užsiėmimai.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje inovatyvios veiklos - nuo robotų iki virtualios realybės!

Vasara - atostogų metas. Vaikus, jaunimą ir suaugusius kviečiame dalyvauti viešojoje bibliotekoje vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose su naujomis technologijomis!

Skaityti

Kulautuvos bibliotekoje - susitikimas su vokiečių rašytojais Jutta Noak ir Siegfried Gronau

Birželio 13 dieną Kulautuvos bibliotekoje vykusio susitikimo metu rašytojai: Jutta Noak ir Siegfried Gronau pristatė savo naujausias knygas.