Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje ir įvertinti bibliotekos paslaugas!

Šiuo metu vykdome bibliotekos paslaugų vertinimo tyrimą, tad kviečiame bibliotekos lankytojus pareikšti savo nuomonę apie bibliotekos paslaugas, užpildant trumpą klausimyną. Anketą viešosios bibliotekos paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: http://bit.ly/2xDDDdj; anketą viešosios bibliotekos padalinių bibliotekų paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: http://bit.ly/2iazsyS.

Už Jūsų nuomonę ir skirtą laiką dėkoja visa bibliotekos komanda!

Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Tryliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Knygų vaikams penketukas

Knygų paaugliams penketukas

Knygų suaugusiesiems penketukas

Poezijos knygų penketukas

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos užsiėmimų tvarkaraštis.

Skaityti

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos informacija

atsisiųsti

Dėl informacijos apie žmogaus teises asmens duomenų apsaugos srityje. Parsisiuntimas (PDF, 104KB).

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje. Parsisiuntimas (PDF, 460KB).

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai duomenys naudojami profesiniais tikslais. Parsisiuntimas (PDF, 840KB).

Domeikavos bibliotekoje užklasinis skaitymas bei knygelių vizualizacija

Spalio 13 dieną Domeikavos bibliotekoje vyko užklasinio skaitymo pamoka, kurioje dalyvavo Domeikavos gimnazijos 5 klasės moksleiviai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos - metodininkės Vidos Matusevičienės. Bibliotekoje vykusioje užklasinio skaitymo pamokoje dalyvavę moksleiviai pasakojo labiausiai įsimintinus ir patikusius perskaitytų knygų epizodus ir vizualiai piešė komiksus.

Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone

Naujoms technologijoms sparčiai žengiant į bibliotekas, iššūkiams ir pokyčiams atvira Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka visuomenei pristato naujieną - virtualų gidą „Išmanusis kultūros kelias Kauno rajone“. Ji galima atidaryti čia.

Pirmajam Panevėžiuko bibliotekininkui Konstantinui Buivydui – 110 metų

Panevėžiuko bibliotekoje renginio „Dar ne vakaras“ akimirkos

Panevėžiuko kaimo bendruomenė spalio mėnesį pakvietė Panevėžiuko senjorus į linksmą ir jaukią šventę „Dar ne vakaras“, vykusią Panevėžiuko pradinės mokyklos - daugiafunkcio centro salėje.

Skaityti

Kauno apskrities viešosios bibliotekos edukacija vaikams

Edukacija vaikams

Spalio 11 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre svečiavosi edukatoriai iš kino centro „Romuva" ir bibliotekininkės iš Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus.

Skaityti

Domeikavos bibliotekoje pagyvenusiems žmonėms skirta šventė „Pasidalinkime džiaugsmu“

Rudenišką penktadienio rytmetį į Domeikavos biblioteką rinkosi ir maži ir dideli bibliotekos lankytojai. Lydimi pedagogės Dalios Šidlauskienės ir muzikos mokytojos Virginijos Stunžėnienės pasipuošę šventiniais rūbeliais į biblioteką atvyko Domeikavos lopšelio - darželio „Plaštakėlių“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai, kurių su nekantrumu laukė susirinkę Domeikavos bendruomenės senjorai.