Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. sausio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.

Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Projektą vykdo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su partneriais - SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru ir nevyriausybine organizacija (NVO) klubu „Garliaviečiai“.

ESFIVP-I-2

Projekto tikslas - pagerinti vietos gyventojų socialines - ekonomines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį, didinant užimtumo galimybes ir bendruomenės narių socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenės, verslo ir valdžios ryšius. Organizuodami edukacinius užsiėmimus visus metus, įskaitant ir moksleivių atostogas, užtikrinsime vaikų ir paauglių užimtumą, prisidėsime prie socialinės atskirties mažinimo.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos Trečiojo amžiaus universiteto 2019 m. pavasario sesijos užsiėmimų tvarkaraštis.

Skaityti

Kandidato į Lietuvos prezidentus Arvydo Juozaičio viešnagė Babtų miestelio bibliotekoje

Vasario 13 dieną Babtų miestelio bibliotekoje lankėsi Arvydas Juozaitis – filosofas, rašytojas, publicistas, politinis ir visuomenės veikėjas, humanitarinių mokslų daktaras. Parašė ne vieną dešimtį knygų. Sukūrė istorinę literatūrinę „Baltijos trilogiją“: „Karalių miestas be karalių“ (I. Simonaitytės premija), „Ryga – niekieno civilizacija“ (Baltijos Asamblėjos premija), „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“. Tėvynės tuštėjimo metas“ – knyga takoskyra, kurią Arvydas Juozaitis rašė septyniolika metų.

Parodos „Tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“ pristatymas bibliotekoje

Parodos „Tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“ pristatymas

Vasario 12 d. Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje vyko renginys, skirtas Vasario – 16-ąjai – Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio metu Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos, Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos moksleiviams, kultūros darbuotojams, Garliavos bendruomenei buvo pristatyta Kauno apskrities viešosios bibliotekos parengta mobili paroda „Tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“ ir leidinys „100 pakilių akimirkų: tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“.

Skaityti

Eigirgalos bibliotekoje saugesnio interneto savaitė

Eigirgalos bibliotekoje  saugesnio interneto savaitė

Internetas – puiki vieta! Čia galime susitikti su draugais, dalytis mėgstama muzika, vaizdais ir netgi keisti pasaulį, bendraudami internete be abejones turime jaustis ir saugūs. Kaip ir kasmet vasario 4-9 dienomis Eigirgalos bibliotekoje vaikai gilino žinias, sprendė testus „Ar esi saugus internete“.

Skaityti

Saugesnio interneto savaitė Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje

Saugesnio interneto savaitė Garliavos bibliotekoje

2019 m. vasario 4-9 d. Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje vyko Saugesnio interneto savaitė, kuri minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 120 šalių) jau 16-ą kartą. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Saugesnio interneto savaitė Raudondvario bibliotekoje

Vasario 4-9 dienomis vyko Saugesnio interneto savaitė. Jos metu Raudondvario bibliotekoje vaikams buvo rodomi įvairūs informaciniai vaizdo įrašai apie galimus pavojus internete, bei kaip jų išvengti. Vaikai stebėjo transliacijas, o po jų pasakojo savo patirtis.

Saugesnio interneto savaitė Batniavos bibliotekoje

Minėdami Tarptautinę saugesnio interneto savaitę Batniavos bibliotekos lankytojai žiūrėjo informacinius filmukus, buvo supažindinti su draugiškasinternetas.lt svetaine, susipažino su gero elgesio internete taisyklėmis, o mažieji visą savaitę bandė įveikti žaidimo "Klaidūs interneto miškai" užduotis ir namo keliavo gavę "Saugaus interneto vaikams taisykles".