Pradinis Naujienos

Naujas elektroninis katalogas

ibiblioteka white

Skaityti

Parama ukrainiečiams – nemokamos bibliotekų paslaugos

ukraine-7046944 1280a

Lankytojų dėmesiui!

Skelbimas3a

Nuotolinės edukacijos

edukacijos 3

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Nemokamos bibliotekų paslaugos ukrainiečiams

regular 1

Skaityti

Respublikinis Aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“

Respublikinis Aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“, vykstantis prie Senosios Zapyškio bažnyčios, jau 17-ąjį kartą kviečia susitikti Lietuvos aitvarų sostinėje Zapyškyje gegužės 22 d.!

Kazio Borutos sodyboje

Gegužės 17 d. Garliavos apylinkių seniūnijoje, Ražiškių kaime esančioje Kazio Borutos sodyboje įvyko Garliavos Jonučių progimnazijos Borutaičių draugijos poezijos šventė „Teesie“, skirta poetui Robertui Keturakiui atminti ir Lietuvos jaunimo metams pažymėti.

Tarp žemės ir dangaus

Ką planuojate veikti šį sekmadienį, gegužės 22 d.?

Bene geriausias planas – aitvarų festivalis Zapyškyje „Tarp žemės ir dangaus“.

Mėlynųjų atspaudų edukacija Ramučių bibliotekoje

Gegužės 16 dieną į Ramučių biblioteką atvykusi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė K. Meilutė vedė labai įdomią edukaciją Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pradinukams. Kiekvienas moksleivis sužinojo, kas yra mėlynieji atspaudai, arba cianotipija.