Pradinis Naujienos

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Trečiojo amžiaus universiteto užsiėmimų tvarkaraštis

Garliavos užsiėmimų tvarkaraštis.

Bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Nemokamas skaitytojo pažymėjimas!

Nuo šių metų liepos 2 d. iki spalio 31 d. socialiai remtinų šeimų nariams ir I bei II grupės neįgaliesiems Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose išduodami nemokami SKAITYTOJŲ PAŽYMĖJIMAI!

Laukiame Jūsų!

Kviečiame savanoriauti bibliotekoje!

Esate pilni idėjų, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite savanoriauti, bet nerandate kaip ir kur? Ateikite pas mus!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka - gražiame ir spalvingame Garliavos miestelyje įsikūrusi knygų oazė, kur kiekvienas lankytojas - kaip dalelytė bibliotekos. Šiandien šioje erdvėje vykdomi įvairūs inovatyvūs projektai, didelis dėmesys skiriamas renginiams, kurių bibliotekoje visa gausybė - nuo neformalaus ugdymo užsiėmimų ir integruotų pamokų vaikams ir paaugliams iki dainuojamosios poezijos vakarų, susitikimų su menininkais ir autoritetingų žmonių paskaitų suaugusiems. Tam, kad renginiai būtų dar spalvingesni, o knygu oazė - kupina idėjų, biblioteka ieško savanorių!

Skaityti

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje ir įvertinti bibliotekos paslaugas!

Kvietimas dalyvauti anketinėje apklausoje!

Gerbiamas bibliotekos lankytojau,

Kviečiame Jus dalyvauti anketinėje apklausoje, kurios tikslas - ištirti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos teikiamų paslaugų kokybę ir išsiaiškinti ar teikiamos tradicinės ir naujos paslaugos tenkina vartotojų poreikius. Prašome Jūsų skirti keletą minučių ir atsakyti į pateiktus klausimus. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, tobulinsime bibliotekos teikiamas paslaugas bei užtikrinsime jų prieinamumą. Anketą rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2l05qMl Anketa yra anoniminė.

Taip pat kviečiame dalyvauti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centro lankytojų poreikių tyrimo apklausoje. Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius ir į juos atsižvelgiant, tobulinti neformaliojo ugdymo veiklas. Anketą viešosios bibliotekos paslaugoms įvertinti rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2HvtnWt

Rugsėjis Saulėtekių bibliotekoje

Gražų rugsėjo mėnesį pasitikome dailyraščio konkursu iš Vydūno kūrybos, skirtu tarptautinei Raštingumo dienai paminėti. Bibliotekos lankytojai atsakingai ir kruopščiai perrašė Vydūno „perliukus“ apie meilę. Nėra paprasta, nors kai kuriems taip atrodo, be klaidų ir tvarkingai dailyraščiu perrašyti eiles. Buvo išrinkti gražiausiai perrašyti darbai ir apdovanoti.

Skaityti

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena Šatijų senelių globos namuose

Spalio 2 d. pažymint tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Lapių bibliotekos ir mokyklos atstovės aplankė Šatijų senelių globos namus. Ikimokyklinės grupės auklėtoja Edita Kloniūnienė linksmino senolius akordeono melodijom, visi kartu dainavo seniai žinomas dainas.

Skaityti

Aktyvus ir turiningas rugsėjis Užliedžių bibliotekoje

Rugsėjo mėnesį Užliedžių bibliotekoje karaliavo vaikai. Po vasaros atostogų vieni moksleiviai bibliotekoje leido laisvalaikį, žaisdami kompiuterinius žaidimus, kiti - naudojosi bibliotekos Wi-FI ir naršė savo mobiliuosius telefonus. Buvo ir tokių, kurie bibliotekoje ruošė namų darbus ar bendravo tarpusavyje, žaisdami stalo žaidimus.

Skaityti

Knygelės „Kaip zuikis jausmus pažino“ pristatymas Vilkijos ir Batniavos bibliotekose

Susitikimas su knygelės „Kaip zuikis jausmus pažino“ autore Vilkijos miesto bibliotekoje

Vilkijos gimnazijos pirmokai, lydimi mokytojų Marijos Seiliūtės ir Ritos Arbačiauskienė, skubėjo į miesto biblioteką susitikti su knygelės „Kaip zuikis jausmus pažino“ autore Šarūne Baltrušaitiene.

Pirmokų viešnagė Ramučių bibliotekoje ir turiningas rugsėjis Vandžiogaloje

Pirmokų viešnagė Ramučių bibliotekoje

Rugsėjo mėnesį Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pirmokėliai su savo mokytoja Regina pirmą kartą apsilankė Ramučių bibliotekoje.