Pradinis Naujienos

regular 1

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Tai, ko negalime pamiršti

Įkvėpti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos žaidimo „Būkime keliautojais ir atradėjais“, artėjant Pasaulinei turizmo dienai, Babtų miestelio ir Pagynės bibliotekų aktyvieji skaitytojai sugalvojo kitaip paminėti šią dieną. Kartu prisiminėme ir žydų Holokaustą, tad pakeliui, sustoję naujose kapinėse, uždegėme žvakutes.

Skaityti

Žydų genocido diena Jaučakiuose...

Rugsėjo 22 d. popietę būrelis Vilkijos miesto bibliotekos skaitytojų dalyvavo renginyje, skirtame Žydų genocido dienai paminėti. Rinkomės Jaučakių kaime, Pakarklės miške (Vilkijos apylinkių seniūnijoje, Kauno rajone), prie paminklo Holokausto aukoms atminti. Maždaug 2 km į pietryčius nuo Vilkijos esanti masinių žudynių vieta įtraukta į LR Nekilnojamojo kultūros paveldo vertybių registrą ir kruopščiai prižiūrima.