Šeimų šeštadienis bibliotekoje: Giedriaus Bučo edukacinės dirbtuvės ir paskaita

Rugsėjo 23 d. 11 val. Šeimų šeštadienis bibliotekoje bus ypatingas. Norite padiskutuoti apie tvarią gyvenseną? Patys pamėginti kurti tvariai ir vartoti atsakingai? Šeštadienį ateikite į biblioteką: Jūsų laukia Giedriaus Bučo paskaita ir kūrybinės dirbtuvės.

Giedrius Bučas – tvaraus vartojimo propaguotojas, visuomenininkas, socialinis verslininkas, Valdo Adamkaus gamtosauginės premijos laureatas. Antrinį dizainą jis įvardija kaip savo gyvenimo būdą, todėl net virtuvę namuose gamino iš sovietinės bibliotekos kartotekos! Dirbtuvių metu sužinosite, kaip senus daiktus prikelti naujam gyvenimui. Tvarus ir kūrybiškas požiūris į mus supančius daiktus gali išgelbėti pasaulį!

Nemokamas renginys yra Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamo ir Kauno rajono savivaldybės remiamo bibliotekos projekto „Žvelk giliau, mąstyk plačiau“ veiklų dalis.

Reikalinga registracija: 865238442 arba [email protected]

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/3SkhPnBt1