Šeimadienis bibliotekoje: piešimas spalvotu smėliu

Data: 2023-07-29
Diena, laikas: Šeštadienis, 12.00 val.
Kur vyksta: KRSVB, Vytauto g. 21, Garliava
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia spalvingai ir meditatyviai praleisti Šeimos šeštadienį bibliotekoje liepos 29-ąją.

Piešimas spalvotu smėliu yra puikus užsiėmimas visai šeimai, nes kiekvienam jos nariui teikia skirtingą naudą. Vaikai tapydami smėliu patiria atradimų ir kūrybinės laisvės teikiamą džiugesį, o suaugusieji šią meno šaką labiau linkę traktuoti kaip terapijos metodą, padedantį įveikti kasdienybės stresą, įgalinantį kūną atsipalaiduoti, nusimesti rutinos ir rūpesčių naštą.

Kviečiame šeimas patirti kūrybos džiaugsmą drauge! Būtina išankstinė registracija tel. 865238442

Renginys yra Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo ir Kauno rajono savivaldybės remiamo projekto „Žvelk giliau, mąstyk plačiau“ veiklų dalis.