Psichologo Timo Petraičio knygos „Pinigų laiškai“ pristatymas

Psichologo Timo Petraičio knygos „Pinigų laiškai“ pristatymas

Data: 2024-04-25
Diena, laikas: Ketvirtadienį, 18.00 val.
Kur vyksta: KRSVB, Vytauto g. 21, Garliava

▬ 70 tūkstančių eurų. Tiek per penkerius metus Timas Petraitis sukaupė nesiėmęs verslo, bet atradęs ir pritaikęs savo taupymo modelį. Tačiau tai nėra lengvos ir greitos sėkmės istorija. Ir ji tikrai ne vien apie pinigus.
  
▬ Pakeitęs gyvenimo būdą ir įpročius, jis išbrido iš finansinių ir asmeninių krizių, kartu pakito požiūris į pinigus ir žvilgsnis į gyvenimą. Būtent šia patirtimi, praktiniais patarimais ir užduotimis dalijasi autorius.
  
▬ Ši knyga – tai ir psichologo įžvalgos apie laimingesnį santykį su pasauliu. O pinigai čia turi šiokios tokios įtakos. Jie gali veikti santykius, sveikatą, laisvalaikį, ir atvirkščiai – laisvalaikis, sveikata, santykiai gali veikti pinigus.
  
▬ Timas siūlo išsigryninti gyvenimo kryptį iki esmės ir atmesti nereikalingus dalykus. Revizuoti savo santykį su darbais, aplinka ir pasauliu. Nes tik kantriai, po truputį daromi pokyčiai linkę užsilikti ir tapti nauju gyvenimo būdu.
  
▬ Timas Petraitis 16 metų dirba psichologu-psichoterapeutu, veda seminarus ir mokymus, o laisvalaikiu tampa maisto kurjeriu. Jo reguliariai atliekami gyvenimo eksperimentai kitiems gali atrodyti neįprasti ar net radikalūs, tačiau tai neatsiejama nuo jo asmenybės. Apie vieną tokių eksperimentų pasakojama „Pinigų laiškuose“.
 

▬ Ateikite į knygos „Pinigų laiškai“ pristatymą bibliotekoje. Renginys nemokamas.