„Kelionė su knyga“: iš labirinto – į šventišką šurmulį

Data: 2022-12-15
Diena, laikas: Ketvirtadienis, 14.00 val.
Kur vyksta: KRSVB, Vytauto g. 21, Garliava

Gruodžio 15 d. 14.00 val. Lietuvos kultūros tarybos remiamo bibliotekos projekto „Knygos labirinte“ dalyviai kviečiami susirinkti Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava), III aukšte.

Baigiamajame projekto „Knygos labirinte“ renginyje ne tik pavartysime ką tik išleistą mokinių kūrybos knygą, apžvelgsime viso projekto metu vykdytas veiklas, bet ir su malonumu išsidalysime padėkas bei prizus.

O ištvermingiausiems pasiūlysime dar vieną smagią kūrybinę edukaciją su iliustruotoja Greta Duobiene!

Beje, 16.00 val. biblioteka kviečia „Knygos labirinte“ baigiamojo renginio dalyvius į trumpametražių filmų peržiūrą, skirtą gruodžio 21-ąją švenčiamai Tarptautinei trumpametražių filmų dienai paminėti. Tad neskubėkite namo – jaukiai ir turiningai pasibūkime bibliotekoje.

Trumpametražių filmų renginių ciklo „Trumpa, bet diena 2022“ programą „Aukštyn kojom“ galite rasti čia: