Etiškas ir legalus informacijos naudojimas

Data: 2024-03-25–26
Diena, laikas: Pirmadienis–antradienis, 11.00 val.
Kur vyksta: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava

••• Ar manote, kad legalumo ir etiškumo principai internete svarbūs? O gal nelabai? Gal tai tik tuščios frazės, neturinčios realaus turinio? Patikėkit, anaiptol! Žvilgtelėkite į keletą argumentų:

▬ Naudojantis legalia ir etiška informacija, galima būti tikresniems dėl jos patikimumo ir tikslumo. Tai padeda išvengti klaidinančios informacijos sklaidos.
▬ Naudojant legalią informaciją, gerbiamos autorių teisės ir intelektinė nuosavybė. Tai svarbu ne tik iš teisinės perspektyvos, bet ir iš moralinės, nes užtikrina teisingą kūrinių kūrėjų pripažinimą ir atlygį už darbą.
▬ Naudodamiesi legalia ir etiška informacija, žmonės gerina asmeninę arba / ir profesinę reputaciją, nes tai parodo, jog esate atsakingas virtualios bendruomenės dalyvis, paisote jos taisyklių ir taip prisidedate prie saugesnio interneto kūrimo.

••• Edukatorė Kristina Meilutė, kaip visuomet, pasirengusi išsamiai atsakyti į Jums kylančius klausimus ir paskatinti diskutuoti rūpimomis temomis. Tad nepraleiskite – skambtelėkit, kad ateinat: 865238442

••• Šie mokymai yra MIRKT (medijų ir informacinio raštingumo programos bibliotekoje) veiklų dalis.