Aktoriaus Kęstučio Macijausko knygos „Šordinas“ pristatymas

Data: 2024-04-18
Diena, laikas: Ketvirtadienis, 17.30 val.
Kur vyksta: KRSVB, Vytauto g. 21, Garliava

Klaipėdos dramos teatro aktoriaus, režisieriaus Kęstučio Macijausko knygos „Šordinas“ pristatymo renginyje dalyvaus Jurbarko Konstantino Glinskio teatro aktorius V. Bacevičius. Šventiškumo vakarui suteiks Kauno rajono meno mokyklos jaunieji gitaristai ir fleitininkai.

Renginys nemokamas. Organizatorius Garliavos kultūros centras; partneris Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Maloniai kviečiame!

•▬•▬•▬• APIE KNYGĄ •▬•▬•▬•

• Kęstutis Macijauskas. Šordinas: apysaka. – Klaipėda: Libra Memelensis, 2023. – 176 p. – ISBN 978-609-8094-37-4

• Kęstutis Macijauskas – Klaipėdos dramos teatro aktorius ir režisierius, sukūręs ne vieną vaidmenį kine bei televizijoje, daugeliui atpažįstamas kaip Algimantas iš TV serialo „Naisių vasara“. Už antraplanį vaidmenį 2015 m. pelnė Auksinį scenos kryžių.

• Kęstutis gimė Sibire, augo Tauragėje. Ši, jau antroji, autoriaus knyga apie viltį ir nusivylimą, apie žmones, kurie gyvena uždaryti nematomame narve, patys to nesuvokdami... Pagrindinis knygos herojus susigundęs gražiais pažadais, tačiau trokšdamas ne tik pinigų, bet ir romantikos bei nuotykių, su draugu išvyksta uždarbiauti į Permės sritį Rusijoje. „Biznio“ organizatoriai juos apgyvendina taigoje, mažame Šordino kaimelyje, įsikūrusiame ant nedidelės upės kranto. Susidūrę su realiu gyvenimu laukiniame krašte, su jo gyventojais, knygos herojai po kurio laiko pasijunta tarsi pakliuvę į savanorišką tremtį. Suvokia, kad romantikos šiame Dievo užmirštame kampelyje labai mažai... Ši romantika atsisuka į juos išvirkščia savo puse. Atšiauriausios taigos gyvi žmonių likimai, nelaiminga meilės istorija, rūstaus grožio gamtos peizažai ir realus gyvenimas susipina į vieną siužetą, tokį tikrovišką ir realų, kartais net cinišką...