Tarptautinė žmonių su negalia diena

Gruodžio 3-ioji Tarptautinė žmonių su negalia diena. 1983 m. buvo pradėta aktyviai supažindinti plačiąją visuomenę su neįgalių žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, kad jiems būtų sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje.

Ketvirtadienio popietę Vilkijos bibliotekos bibliotekininkės svečiavosi Vilkijos neįgaliųjų būstinėje. Jau tradicija tapo nuo 2009-ųjų kasmet aplankyti ir pasidžiaugti gražia bendryste su šiais žmonėmis. Linkėjome jiems stiprybės, būti drąsiems ir niekada nenuleisti rankų ieškant laimės pasagos.
Prie kavos puodelio aptarėme veiklas, kurias vykdysime kitais metais. Visada malonu užsukti ir pabūti kartu su likimo nuskriaustais žmonėmis. Jiems labai svarbus mūsų visų dėmesys.

Parengė Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkės Jolanta Bačėnienė, Liucija Karosaitė