Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai 2022“ Vilkijoje

Lapkričio 24 d., Nacionalinės suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi siluetai 2022“ metu, Vilkijos filialo bibliotekininkė Liucija Karosaitė lankėsi Vilkijos neįgaliųjų sąjungoje „Viltis“ ir mokė suaugusiuosius bei jaunimą kepti kibinus. Kodėl pasirinkome kibinus? Ogi todėl, kad 2022-ieji yra paskelbti Karaimų metais, o jų vienas žinomiausių patiekalų – kibinai. Neįgaliųjų sąjungos nariai labai noriai kibo į darbus: kas pjaustė svogūnus, kas ruošė mėsą, kas gamino tešlą... Paskui visi kartu lipdėme kibinus. Kaip nekantravome belaukdami, kol iškeps nuostabaus skonio kibinai. Kvapas buvo tiesiog užburiantis...

Su Neįgaliųjų sąjungos nariais susitinkame jau 3 metus tradicija tapusiuose renginiuose „Gaminu pats“. Jie ypač laukia šių mūsų šiltų susitikimų, kuriuose ne tik jaukiai pabendraujame, aptariame svarbius klausimus, planuojame ateityje vyksiančius susitikimus, bet ir išmokstame kažko naujo, o svarbiausia – paragaujame mūsų rankų darbo kūrinių.

Vilkijos padalinio vyr. bibliotekininkė Liucija Karosaitė