Suaugusiųjų mokymosi savaitė ir garsiniai skaitymai Užliedžių bibliotekoje

Lapkričio 21¬–25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-iąjį kartą pakvietė visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi. Mokymosi savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę. Šią savaitę biblioteka paminėjo dviem renginiais. Lapkričio 22 d. žiūrėjome dokumentinį filmą „Jono Meko antologija“ ir žaidėme interaktyvų stalo žaidimą „Būkime keliautojais ir atradėjais“.

Lapkričio 24 d. vyko edukacija su išmaniaisiais telefonais – žaidėme interaktyvų žaidimą „50 istorijos pėdsakų Kauno rajone“. Tai žaidimas su nuotaikingu informaciniu tekstu, muzika, animacija, stilizuotomis nuotraukomis ir garsiniais pasakojimais.

Lapkričio 29 d. bibliotekoje lankėsi Užliedžių mokyklos-daugiafunkcio centro ketvirtokai su mokytoja Vilma Nikontiene. Lapkričio 14 d. buvo minimos švedų rašytojos Astridos Lindgren 120-osios gimimo metinės. Šios rašytojos knygos – vienos iš skaitomiausių bibliotekoje. Garsiniams skaitymams pasirinkome knygą „Rasmusas klajūnas“. Tokių skaitymų tikslas – pamėgti skaityti knygas ir gerinti kalbinius įgūdžius.

Parengė vyr. bibliotekininkė V. Stancelienė