Jubiliejus Čekiškėje

Lapkričio 28 d. čekiškietė Irena Petrauskienė sulaukė garbingo 90-ojo jubiliejaus. Irena 40 metų (1952–1992 m.) dirbo Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Čekiškės filiale. Jubiliatės pasveikinti atvyko ir gražius žodžius jai skyrė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas: „Jūsų pasišventimas ir atsidavimas vienai darbovietei ir šiam kraštui yra pavyzdys mums visiems. Čekiškiečiai iki šiol jus prisimena, gerbia ir myli. Jūs ne tik vykdėte švietėjišką veiklą, prisidėjote prie kultūrinio ugdymo, bet ir buvote aktyvi bendruomenės narė: šokote, grojote kapeloje, dainavote chore.“

Ireną Petrauskienę jubiliejaus proga pasveikino ir Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ir tarybos narė Laimutė Rutkauskienė, seniūnijos darbuotojai, Čekiškės bendruomenės nariai. Susirinkusieji dainavo jubiliatei „Ilgiausių metų“, linkėjo stiprios sveikatos ir energijos.